У Дніпрі одночасно оновлюють 10 покрівель у будинках комунальної власності
Дніпро продовжує оновлювати понівечені часом дахи. Нині активні роботи тривають на ж/м Північний. Там комунальники ремонтують покрівлі у двох будинках. Понад 50 років у будинку № 12 по вул. Семафорній мешкає пані Наталія. Жінка каже, за все її життя цей дах жодного разу не оновлювали.
«Тут у під’їзді він постійно протікав. Чоловік ставив навіть відра. На щастя, у квартирі було все добре. Тож ми звернулись на гарячу лінію міста і для нас було несподіванкою, що дах наш ремонтують. Бригада великі молодці, роблять якісно. Ми усім будинком завдячуємо за таке оновлення», — поділилась місцева мешканка Наталія Тарасенко.
Нині у будинку замінюють старий шифер на високоякісний профлист. Планують оновити близько 700 кв. м даху.
«Ще оновлюємо покрівлю на вул. Генерала Радієвського, 4. Там мешканці верхніх поверхів також скаржились на протікання. Тож ми додали його у список ремонтів на цей рік. Там замінять близько 900 кв. м даху. Матеріали якісні та перевірені часом. Роботи на цих двох адресах завершать до кінця цього тижня. Загалом по місту ми вже оновили 112 покрівель, ще 10 у процесі», — розповів директор департаменту житлового господарства Сергій Файфер, який 30 липня чергує по місту.
Читайте також: У Дніпрі на Соборній площі кипить робота вночі: ремонтують трамвайну колію
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i41mqd4a18kd18nm1tcj8va1nmo13q-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i41mqd4a18nl199t18sp1l8ddh8144-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i41mqd4a11e9vra1d5e4j3jks13s-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i41mqd4bkooh981cnb20sbcn14d-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i41mqd4b16l51gj91os4o3nnjb14i-900x675.jpeg)