У Дніпрі нагородили старшокласників, які допомагали розбирати завали після ракетного удару по будинку на Перемозі
У Дніпрі нагородили старшокласників, які допомагали розбирати завали після ракетного удару по будинку на Перемозі. Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Дніпропетровській області.
З перших годин трагедії підлітки проявили героїзм та відвагу, допомагаючи поліції розбирати завали, заспокоювали постраждалих, надавали їм необхідну допомогу.
11-класникам вручили Подяки начальника Головного управління поліції.
“Всупереч паніці та напруженій обстановці, ви проявили стійкість духу. Дякую вам за мужність та допомогу”, – подякував дітям заступник начальника Дніпровського районного управління поліції Роман Дорош.
Читайте також: У відділенні інтенсивної терапії в Дніпрі рятують новонароджених та дітей раннього віку зі складними патологіями
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-01_17-15-23-1125x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-01_17-15-23-2-677x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-01_17-15-23-3-585x675.jpg)