У Дніпрі надзвичайники витягли песика з люка
30-го січня до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що біля станції “Зустрічна” у Дніпрі, в люк потрапила собака. На виклик направили рятувальників міста у складі чергового відділення. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
По прибуттю до місця події співробітники ДСНС побачили у каналізаційному люці на глибині біля 3 метрів безпорадну чотирилапу. За допомогою мотузки надзвичайники підняли тварину на поверхню.
Читайте також: Дзюдоїстка з Дніпра виборола срібну медаль на турнірі в Португалії
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/screenshot_1-9-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/screenshot_2-5-1017x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/screenshot_3-2-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/screenshot_4-1-1013x675.jpg)