У Дніпрі міська аварійна служба забезпечена всім необхідним для усунення критичних ситуацій упродовж наступного півріччя
До опалювального сезону 2023-2024 міська аварійна служба готова, запевняє її керівниця Ірина Румянцева.
«Зараз проводимо планові роботи з підготовки житлових будинків до опалювального сезону. Це включає ревізію запірної арматури. Якщо вона потребує заміни – замінюємо. Також проводимо ревізію елеваторних вузлів та промивку внутрішньобудинкових мереж опалення. Працюємо, щоб якість послуг опалення була на висоті. Також враховуємо недоліки, які мали в минулий опалювальний період. Закупили матеріали для швидкого усунення можливих аварійних ситуацій та ремонтів. Це запірна арматура, крани, труби різних діаметрів»», – зазначила Ірина Румянцева.
Міська аварійна служба використовує міжсезоння для робіт, які з технічних причин неможливо виконати в зимовий період. Це промивка труб від бруду, іржі та корозії, а також заміна та ремонт аварійних ділянок систем опалення. Щоденно по місту працюють 14 ремонтних бригад та 8 аварійних.
Працює міська аварійна служба у Дніпрі цілодобово. Щодо ситуацій, пов’язаних із внутрішньобудинковими комунікаціями, мешканці можуть одразу звертатися як онлайн, так і за телефоном диспетчерської: 736-10-02.
Читайте також: У Дніпрі завершується ремонт трамвайного переїзду на перехресті вул. Київської та вул. Мерзленка
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h7ftapgn1d8h16qf1f3rog3151q11l-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h7ftapgn617kd11n37u31r7711m-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h7ftapgn7t31rdlpvj1s5e16ll11s-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h7ftapgnfai4re146fqol17ql11r-1013x675.jpg)