У Дніпрі комунальники активно прочищають дощоприймачі
Сьогодні у Дніпрі був мокрий сніг, який перейшов у дощ. Комунальники на спецтехніці обробили дороги протиожеледною сумішшю, проте на вулицях утворилися великі калюжі.
Тепер спеціальні бригади чистять решітки дощоприймачів від нанесеного водою опалого листя та сміття в усіх районах міста. Наразі вони працюють на вулиці Макарова.
«На данній локації проводятся планові роботи з очищення дощоприймальних мереж, виконується очищення оглядових колодязів та виконується промивання основного колектору. Роботи тут будуть завершені до кінця дня. Загалом по місту працюють 8 бригад», – зазначив Андрій Олефіренко, начальник бригади з очищення зливових мереж.
Водій трактору бригади з очищення також додав: «Ми вивозимо сміття, там може бути як опале листя, так і різноманітне сміття. Все це збирається та вивозиться».
Читайте також: Як одиноким матерям оформити допомогу від ООН
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/img_20221227_161413_806-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/img_20221227_161413_947-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/img_20221227_161413_848-1200x675.jpg)