У Дніпрі ГО «Океан добра» з початку повномасштабного вторгнення рф допоміг майже 2 500 ВПО похилого віку та з інвалідністю
У Дніпрі ВПО похилого віку та з інвалідністю отримують постійну соціальну підтримку. Ще у березні 2022 року за сприяння міста ГО «Океан добра» створила «Центр тимчасового розміщення маломобільних людей похилого віку та людей з інвалідністю, евакуйованих з гарячих точок», які потребують сторонньої допомоги. З початку повномасштабного вторгнення заклад допоміг більше ніж 2 500 ВПО.
Пану Михайлу 66 років. Торік у вересні його евакуювали із села Старомайорське, що на Донеччині. Відтоді він є підопічним центру.
«У мене не було жодних документів, усе залишилось там. У центрі їх допомогли відновити. Мені тут подобається – дбають, годують. Дуже вдячний за цю поміч!» — розповів підопічний Михайло.
«Центр завжди готовий приймати допомогу від дніпрян, постійно потрібен одяг. Бажано, щоб це були спортивні костюми — як чоловічі, так і жіночі. Також можна приносити взуття, капці, гребінці, мочалки. Нині у центрі перебувають 70 ВПО. Максимум ми можемо прийняти 150. Також забезпечуємо підопічних триразовим харчуванням», — зазначила Ольга Волкова, голова громадської організації ГО «Океан Добра».
Читайте також: У Дніпрі вперше проходить Фестиваль актуального українського мистецтва ДніпроАртСтейдж
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hr3urcm7g221a4m1a8t1tba13iskr-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hr3urcm7l9n1tda1p3q1ns31kjiks-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hr3urcm710kkn7bbsd9o51e4pkt-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hr3urcm7vi01oi11b9c16tml9vl0-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hr3urcm7kl584pmg019od14g2l2-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/o_1hr3urcm7vel1a6fguvgi187ol3-793x675.jpg)