Сусідські сварки у Дніпрі. Люди побоюються, що через ставок сусіда обвалиться хата!
Наталія мешкає у балці на вулиці Призаводській, що у Шевченківському районі Дніпра. Скаржиться на сусіда, який у себе на ділянці викопав ставок. Жінка втратила не тільки спокій. Стверджує, що через водойму пішли шпарини в її будинку.
“Вода може піти далі, змити мій огород, в мене вдома пішли вже тріщини”, – каже дніпрянка Наталія.
До всього сусід ще й пообрізав гілки її горіха, який нависав на огорожу! Наталія каже, діалогу з ним немає!
“Йому вони мішають, заважають. Ми не можемо знайти мову”, – сказала вона.
Дружина сусіда Світлана усі звинувачення спростовує. Каже, що болото тут було завжди, через що городину висаджувати майже не можливо. А ставок викопали для себе, в якому розводять рибу.
Жінка стверджує, ставок нікому не загрожує. Як і проточне джерело, що протікає впритул до її хати. На мирову із сусідами Світлана з чоловіком готові. Але за кількох умов.
“Хотіли звести каркас, хотіли зробити огорожу, й укріпити берег, але нам не дозволили зробити огорожу. Їхня каналізація тече в нашу воду”, – зазначила Світлана.
Усі факти мають з’ясувати органи контролю, зазначають у Спілці споживачів комунальних послуг.
“Є загальні будівельні норми, згідно яких дозволяється будівництво рекреаційної установки, або водойми на власній території. Але, нажаль, при приватному будівництві більшість людей вважають, що якщо це приватна земля, то вони можуть будувати на ній все, що завгодно. Ми звертаємось до державної архітектурної будінспекції, яка має перевірити це будівництво”, – повідомив голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко.
Правники радять учасникам конфлікту не псувати один одному життя. Астосунки з’ясовувати в цивілізований спосіб.
“Необхідно отримати відповідь на питання, що саме побудовано(утворено) на приватній території? Чи було змінено цільове використання земельної ділянки?Люди сваряться, конфліктують, а могли б збирати докази і звернутись до суду”, – наголосив адвокат Роман Бочкарь.
Наразі відомо, що місце конфлікту відвідали представники КП “Благоустрій міста”. Людям повідомили, що незабаром висновки зроблять юристи.
Читайте також: Привласнили ₴28 мільйонів на “інвестуванні”: у Дніпрі затримано злочинну групу