Спортсмени з Дніпра вибороли срібло на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби
В Івано-Франківську 21 жовтня пройшов командний Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮСШОР. На форумі змагалися 125 учасників з 11 областей. Команда спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 3 до Дніпра повернулася зі сріблом.
Вітаємо наших спортсменів з високим результатом!
Читайте також: Додається ще один потяг через Дніпро: Укрзалізниця збільшує кількість поїздів із жіночими купе
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/o_1hdjfks9naakrf01c9521mcfs16-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/o_1hdjfks9nbsnsupvkaj9ntd817-506x675.jpg)