Пункт Незламності у КПНЗ “Міська станція юних техніків” забезпечений всім і готовий працювати цілодобово
Сьогодні, 19 жовтня черговий по місту, заступник міського голови з питань цифрової інформації ДМР Костянтин Цепенніков, перевірив роботу Пункту Незламності, який знаходиться в будівлі КПНЗ “Міська станція юних техніків”.
Цей Пункт Незламності розпочав свою роботу восени 2022 року, він одразу був облаштований усім необхідним. Були надані ДМР дизельні генератори. Воду і пальне також привозили.
«У нашому Пункті Незламності є кімната для матері і дитини, кімната для творчості, ігрова кімната, облаштована кухня. Містяни приходили під час відключень світла зарядити гаджети, попрацювати, кілька сімей приходили, щоб приготувати їжу. Тут працював генератор, та Старлінк. З 1 жовтня ми готові приймати людей. За потреби ми готові працювати цілодобово», – розповідає заступниця директора Маргарита Купар.
Наразі Пункт Незламності у КПНЗ “Міська станція юних техніків” ДМР, на пр. О.Поля, 37 забезпечений всім. В приміщенні є санвузол, кімната матері та дитини, дитяча кімната з іграшками та розмальовками, кухня, технічна та питна вода, 2 аптечки.
Читайте також: Біля багатоповерхівки на ж/м Лівобережний в Дніпрі з’явилося гніздо лелеки.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-19_20-25-45-903x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-19_20-25-39-903x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-19_20-25-30-903x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-19_20-25-35-903x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-19_20-25-26-505x675.jpg)