fbpx
Зараз в ефірі: Т/с Дорогий доктор с2 с11
Наживо

Неділя, 3 Березня, 2024, 20:43:16

weather-icon
˚C

Оперативна інформація від комунальних служб Дніпра станом на 18:00

09.02.2023, 18:18

Станом на 18:00 аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» проводить ремонтні роботи по вул. Мостобудівників, 23а. Через це тимчасово припинено водопостачання у мешканців селища Одинківка. Подачу води буде відновлено до кінця дня.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Станом на 18:00 аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» продовжує ремонтні роботи на водоводі по вул. Яна Гуса, 36. Без водопостачання знаходяться будинки № 1-50 по цій вулиці.

Зараз там триває заміна понад 150 метрів труби на ділянці зі складними ґрунтами. Замість старих та поржавілих труб комунальники прокладають сучасні поліетиленові труби.

На час проведення ремонтних робіт, на вул. Яна Гуса у спеціально відведеному місці, люди можуть набрати воду для своїх потреб.

Комунальники докладають максимум зусиль, щоб завершити всі роботи по вул. Яна Гуса, 36 до кінця цього тижня. Після закінчення всіх робіт подача води людям буде відновлена.

Наразі всі районні, квартальні та будинкові котельні, а також тепло-розподільчі пункти КП «Теплоенерго» в роботі. Теплопостачання дніпрянам забезпечено в повному обсязі.

Станом на 18:00 всі підвищувальні насосні станції працюють стабільно. Проблеми з водопостачанням у Дніпрі відсутні.

Також у звичному режимі працюють об’єкти теплопостачання КП «Теплоенерго», КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро». Теплом забезпечені всі будинки, які обслуговують котельні та тепло-розподільчі пункти цих КП.

Аварійних ситуацій на мережах теплопостачання у Дніпрі не зафіксовано.

Щодо ситуації в енергосистемі, то на сьогодні НЕК «Укренерго» надала обмеження споживання електроенергії для Дніпропетровської області: з 00:00 до 10:00 – 1533 МВт, а з 15:00 до 24:00 – 1595 МВт.

Завдяки цим лімітам у Дніпрі сьогодні діють стабілізаційні графіки відключення електроенергії. Крім того, вони дозволяли не обмежувати електропостачання з 10:00 по 15:00.

Проте з 15:00 приватні енергопостачальні компанії почали застосовувати графіки стабілізаційних відключень світла.

Дізнатися, коли за графіком у вас мають вимкнути світло, можна за посиланнями:

– якщо ви абонент ДТЕК – https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns
– якщо ви абонент ЦЕК – https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny/754-timchasovi-grafiki-pogodinnikh-vidklyuchen.html

Просимо розумно споживати електроенергію та за можливості обмежити використання електроприладів або ж взагалі відмовитися від їхнього використання. Це допоможе уникнути масштабних аварій на електромережах та стабілізувати енергосистему.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо-, та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12

Також заявки на вирішення комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11
(093) 261-32-25
(063) 402-79-56
(063) 681-61-82
(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

Працівники КП «Дніпроводоканал» за добу відпрацювали 52 заявки з Контакт-центру повʼязаних з водопостачанням та водовідведенням.

Працівники КП «Міськсвітло» оглянули та перевірили на працездатність 214 світильників. Окрім цього сьогодні було замінено на нові 10 світильників, 10 кронштейнів та 300 метрів повітряної лінії. Також працівниками КП проведено перетяжку 175 метрів повітряної лінії.

ДЕПАРТАМЕНТ ТРАНСПОРТУ ТА ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Працівники КП «Дніпровський електротранспорт» виконали поточні та середні ремонти 3 трамвайних вагонів та 3 тролейбусів. Також протягом дня виконано таку роботу:
– очищено 80 стрілочних переводів від бруду та наледнів;
– Відремонтовано 15 рейкових стиків;
– Замінено 5 колійних тяг;
– виконано поточний ремонт 2000 метрів контактної мережі;
– проведено профілактичні ремонти на 2 тягових підстанціях.

Співробітниками КП «Дніпровський метрополітен» сьогодні виконано технічне обслуговування 19 вагонів та усунуто 2 течії підземних вод. Проведено щоденний огляд 9 ескалаторів. Здійснено міжремонтне обслуговування світильників освітлення службових та виробничих приміщень на станціях «Вокзальна» та «Заводська». Виконано поточний ремонт обладнання підстанції на станції «Метробудівників».

Працівники КП «Транспортна інфраструктура міста» налагодили контролери на 8 світлофорних об’єктах. Також здійснено техобслуговування 10 дорожніх знаків та встановлення 2 нових дорожніх знаків.

Інспекція з питань контролю за паркуванням виписала 784 штрафи за порушення правил паркування та евакуювала 67 авто через перешкоджання руху іншим учасникам. Також було надано відповіді на 30 звернень громадян.

ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА

До міської аварійної служби, що опікується багатоквартирними будинками міста, надійшло 67 заявок стосовно аварійних ситуацій у житлових будинках.

Протягом дня комунальники виконали:

– ремонт систем холодного водопостачання – у 14 будинках;
– ремонт каналізаційної системи – у 13 будинках;
– ремонт системи центрального опалення – у 23 будинках;
– ремонт електричних систем – у 17 будинках.

Також було проведено планові роботи у житлових будинках, такі як заміна сантехнічних та електричних систем, а саме:

– прочистка системи каналізації – у 12 будинках;
– заміна труб опалення – у 4 будинках;
– заміна труб холодного водопостачання – у 5 будинках;
– заміна запобіжників та електропроводки – у 2 будинках.

ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ

За минулу добу в центрах вакцинації зроблено 292 щеплення від COVID-19.
Всього вже проведено 1 108 756 щеплень.

Протягом доби лабораторними центрами зафіксовано 20 випадків захворювання на COVID-19.
На сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні від COVID-19 перебуває 42 людини.

ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Протягом дня працівниками департаменту надано 1372 консультації за напрямком діяльності департаменту.

Також сьогодні надано відповідь на 107 звернень містян, що надійшли на гарячу лінію.

За день працівниками департаменту прийнято 26 пакетів документів та опрацьовано 60 звернень щодо матеріальної допомоги мешканцям міста у складних життєвих обставинах.

Управліннями соціального захисту населення надано та продовжено 157 посвідчень громадян пільгових категорій.

Дніпровський міський центр соціальних служб надав гуманітарну допомогу у вигляді рису, борошна та олії 85 родинам, в яких виховуються діти з інвалідністю. Також 214 родин опікунів отримали гуманітарну допомогу у вигляді олії.

ДОПОМОГА МІСЬКОЇ ВЛАДИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД РАКЕТНОГО УДАРУ

За дорученням міського голови Бориса Філатова у Дніпрі продовжують працювати два Штаби прийому громадян, які стали жертвами російського терору.

Один знаходиться неподалік зруйнованого 14 січня будинку в приміщенні НВК № 66 по просп. Героїв, 3, другий відкрито у будівлі адміністрації Соборного району на пл. Шевченка, 7.

Вони працюють за таким графіком:

– понеділок-п’ятниця з 8 до 20 години;
– субота – з 8 до 15 години;
– неділя – вихідний.

Звернувшись до Штабу мешканці зруйнованого будинку можуть отримати такі послуги:

– подати документи на отримання матеріальної допомоги для відшкодування збитків, завданих майну;
– подати документи на отримання матеріальної допомоги на лікування постраждалим особам;
– подати документи на отримання матеріальної допомоги сім’ям загиблих;
– відновити втрачений або пошкоджений паспорт громадянина України;
– отримати свідоцтво про смерть загиблого;
– отримати нотаріальні послуги;
– отримати QR- код на грошову допомогу від ВПП ООН.

Там заяви на допомогу від постраждалих приймають:

– працівники департаменту соціальної політики міськради;
– спеціалісти адміністрації Соборного району;
– представники ЦНАПУ;
– працівники Пенсійного фонду;
– співробітники РАЦС;
– працівники міграційної служби;
– нотаріус.

Телефони для консультацій:

(068) 913-46-88
(095) 415-18-54 – департамент соціальної політики
(068) 557-34-19.

Читайте також: У будинку на Калиновій, 96, повністю відновили покрівлю

Telegram
Дивіться також
Артобстріли та дрони-камікадзе: сьогодні Нікопольщина пережила 11 ворожих атак Артобстріли та дрони-камікадзе: сьогодні Нікопольщина пережила 11 ворожих атак

Гатили росіяни по Нікополю. А ще по Марганецькій та Покровській сільській громадах. Про це повідомили у ДніпроОВА. В останній є постраждала. Це 51-річна жінка. Вона ...

Де у Дніпрі немає води та завтра не буде світла: оперативна інформація від комунальників Де у Дніпрі немає води та завтра не буде світла: оперативна інформація від комунальників

Станом на 18:00 відновлено температуру теплоносія усім споживачам КП «Коменергосервіс», які мешкають на ж/м Сонячний та Придніпровськ.  У зв’язку з проведенням ...

Черговий по місту перевірив стан захисного залізобетонного укриття Черговий по місту перевірив стан захисного залізобетонного укриття

Сьогодні черговий по місту, Олексій Самілик, директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, перевірив стан захисного залізобетонного ...

Де у Дніпрі знижено температуру теплоносія та завтра не буде електроенергії: оперативна інформація від комунальників станом на 14:00 Де у Дніпрі знижено температуру теплоносія та завтра не буде електроенергії: оперативна інформація від комунальників станом на 14:00

Станом на 14:00 у зв’язку з аварійною ситуацією у постачальника, знижено температуру теплоносія усім споживачам КП «Коменергосервіс», які мешкають на ж/м Сонячний та ...

Світло у всі двори та безпечний Дніпро: Громрада протягом доби обробила 40 звернень дніпрян Світло у всі двори та безпечний Дніпро: Громрада протягом доби обробила 40 звернень дніпрян

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 40 звернень дніпрян. Повідомлення від містян надходили до ...

Як сьогодні у Дніпрі працює громадський транспорт? Як сьогодні у Дніпрі працює громадський транспорт?

3 березня 2024 року трамвайні, тролейбусні та автобусні маршрути працюватимуть у штатному режимі за розкладом вихідного дня. Загалом на маршрути електротранспорту ...

Де у Дніпрі знижено температуру теплоносія та завтра не буде електроенергії: оперативна інформація від комунальників Де у Дніпрі знижено температуру теплоносія та завтра не буде електроенергії: оперативна інформація від комунальників

Станом на 10:00 у зв’язку з аварійною ситуацією у постачальника, знижено температуру теплоносія усім споживачам КП «Коменергосервіс», які мешкають на ж/м Сонячний та ...

Неспокійна ніч для Дніпропетровщини. Та головне – без жертв, — ОВА Неспокійна ніч для Дніпропетровщини. Та головне – без жертв, — ОВА

Після опівночі росіяни завдали ракетного удару по Дніпру. На місці атаки сталося займання. Вогонь надзвичайники приборкали. На Нікополь агресор скерував ...

Оперативна інформація від комунальників Дніпра станом на ранок 3 березня Оперативна інформація від комунальників Дніпра станом на ранок 3 березня

У зв’язку з аварійною ситуацією у постачальника, тимчасово знижено температуру теплоносія усім споживачам КП «Коменергосервіс», які мешкають на ж/м Сонячний та ...

Протягом дня під ворожими ударами була Нікопольщина, — ОВА Протягом дня під ворожими ударами була Нікопольщина, — ОВА

Агресор цілив дронами-камікадзе та артилерією. Потерпали райцентр, Червоногригорівська і Марганецька громади. Постраждали дві людини. Понівечені 16 приватних ...