fbpx

Неділя, 9 Серпня, 2026, 17:14:29

weather-icon
˚C

Оперативна інформація від комунальних служб Дніпра станом на 18:00

25.01.2023, 18:13

У кожному регіоні України на один день скасують графіки відключення світла.

За розпорядженням НЕК “Укренерго це відбудеться у період до 2 лютого. У який саме день – про це своїх споживачів мають поінформувати обленерго.

Виміри електричного навантаження проведуть у всіх регіонах країни для того, щоб мати реальну картину прогнозованого споживання в кожній області та відзвітують перед НЕК «Укренерго» та Міністерством енергетики України.

Відтак інформація про погодинне активне електричне навантаження стане основою для перегляду лімітів для кожної області зокрема.

На сьогодні дефіцит потужностей залишається суттєвий.

Проте станом на 18:00 споживання електроенергії у Дніпрі за лімітами, що надав НЕК Укренерго, поки дозволяють проводити відключення лише за стабілізаційними графіками .

Велике прохання до дніпрян зменшити споживання електроенергії, не вмикати одночасно декілька енергоємних приладів. Це дозволить місту бути лише у стабілізаційних графіках погодинного вимкнення світла.

З графіками відключень можна ознайомитись за цими посиланнями:
– якщо ви абонент ДТЕК – https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns
– якщо ви абонент ЦЕК – https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny/754-timchasovi-grafiki-pogodinnikh-vidklyuchen.html

За інформацією ЦЕК зараз у Дніпрі застосовуються відключення споживачів ІІІ черги згідно з затвердженим графіком.

Тривалість таких відключень має бути від 3 до 5 годин.

Станом на 18:00 всі підвищувальні насосні станції (ПНС) міста працюють і забезпечують подачу води містянам.

Однак, через складний стан справ в енергетиці ситуація з водопостачанням може змінюватися миттєво.

Щодо аварійних робіт та робіт за заявками містян.

Сьогодні дільницею енергоцеху КП «Дніпроводоканал» проводилися аварійно-відновлювальні роботи по ремонту високовольтної кабельної лінії 10 кВ довжиною 950 метрів, яка заживлює водопровідну насосну станцію ж/м Ігрень, де було задіяно три одиниці спеціальної техніки.
З допомогою сучасної електро-технічної лабораторії фахівці КП «Дніпроводоканал» оперативно виявили місце пошкодження кабелю. Після ремонту кабельної лінії проведені високовольтні випробування на придатність подачі електроенергії на станцію.

Станом на 18:00 співробітники КП «Дніпроводокал» продовжують ремонтні роботи по вул. Старокозацькій. Припинено водопостачання по вул. Старокозацькій на ділянці від вул. Троїцької до вул. Воскресенської.

Тривають аварійно – відновлювальні роботи і по вул. Староігренська, через що частково припинено водопостачання на ж/м Ігрень.

Станом на 18:00 все ще працюють ремонтні бригади водоканалу також по пр. Гагаріна, 125 та вул. Піхоти Короля , 1-19.

Комунальники докладають максимум зусиль, аби якнайшвидше завершити всі роботи і відновити подачу води на за всіма вище вказаними адресами.

Також сьогодні КП «Дніпроводоканал» працює над ліквідацією засмічень на мережах водовідведення за заявками містян.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Щодо теплопостачання.

Всі об’єкти КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс Дніпро» станом на 18:00 працюють у звичному режимі. Теплом забезпечені всі будинки, які обслуговують ці теплопостачальні підприємства.


У КП «Теплоенерго» всі районні та квартальні котельні у роботі. Вони забезпечують стабільну подачу тепла.

Але приватними енергетичними компаніями станом на 18:00 знеструмлено будинкові котельні та тепло-розподільчі пункти (ТРП) за наступними адресами:

-вул. Мольєра, вул. Янтарна, Вітчизняна, Передова;
-пров. Крушельницької, вул. Березинська, пров. Фестивальний;
-вул. Аудиторна;

Робота цих котелень та ТРП буде відновлена після включення електроенергії на об’єкти.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12

Також можна залишати свої заявки на вирішення комунальних проблем за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11

(093) 261-32-25

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

ДОПОМОГА МІСЬКОЇ ВЛАДИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД РАКЕТНОГО УДАРУ

За ініціативою міського голови Дніпра Бориса Філатова сьогодні на сесії міської ради депутати підтримали низку змін до муніципальної програми допомоги містянам, постраждалим від ракетних обстрілів рф. Це створило офіційний механізм виплат до 1 млн грн за зруйноване житло єдиним платежем.

Нагадаємо, також за розпорядженням міського голови Дніпра Бориса Філатова у місті працює два Штаби з прийому громадян, які стали жертвами російського терору.

Один знаходиться неподалік зруйнованого будинку в приміщенні НВК № 66 (просп. Героїв, 3 а), другий відкрито у будівлі адміністрації Соборного району (пл. Шевченка, 7).

Обидва Штаба для постраждалих внаслідок ракетного удару (і в будівлі НВК № 66, і в Соборній адміністрації) працюють за таким графіком:

– понеділок-п’ятниця з 8 до 20 години;
– субота – з 8 до 15 години;
– неділя – вихідний.

Звернувшись до Штабу мешканці зруйнованого будинку можуть отримати такі послуги:
– подати документи на отримання матеріальної допомоги для відшкодування збитків, завданих майну;
– подати документи на отримання матеріальної допомоги на лікування постраждалим особам;
– подати документи на отримання матеріальної допомоги сім’ям загиблих;
– відновити втрачений або пошкоджений паспорт громадянина України;
– отримати свідоцтво про смерть загиблого;
– отримати нотаріальні послуги;
– отримати QR- код на грошову допомогу від ВПП ООН.

Там заяви на допомогу від постраждалих приймають:

– працівники департаменту соціальної політики міськради;
– спеціалісти адміністрації Соборного району;
– представники ЦНАПУ;
– працівники Пенсійного фонду;
– співробітники РАЦС;
– працівники міграційної служби;
– нотаріус.

Телефони для консультацій:

(068) 913-46-88
(095) 415-18-54 – департамент соціальної політики
(068) 557-34-19.

За завданням міського голови Бориса Філатова у 3 закладах освіти відкриті пункти для тимчасового прихистку мешканців зруйнованого будинку. Вони знаходяться за адресами:

– НВК № 111, вул. Набережна Перемоги, 138.
– НВК № 130, просп. Героїв, 38 Центр;
– Центр «Штурм», вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 9.

На базі закладу «Штурм» по вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 9 працює гуманітарний центр. Туди можуть прийти всі, хто постраждав від ракетного удару, та отримати:

– ковдри, подушки, постіль;
– рушники та засоби гігієни;
– верхній одяг та теплі речі (як для дорослих, так і для дітей);
– продукти харчування (вода – питна та технічна, їжа довгого зберігання, їжа швидкого приготування);
– гарячі напої (чай та кава), печиво, цукерки.

Протягом дня, 25 січня, департаменти Дніпровської міської влади працювали за своїми напрямками. Зокрема:

ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ТА ІНФРАСТУКТУРИ

Працівники КП “Дніпроводоканал” за добу відпрацювали 69 заявок з Контакт-центру повʼязаних з водопостачанням та водовідведенням.

Працівники КП «Міськзеленбуд» обрізали висоторізом гілля на 477 деревах та виконали видалення порослі на площі 658 м кв. Також комунальниками обрізано та омолоджено 39 дерев.

ДЕПАРТАМЕНТ ТРАНСПОРТУ ТА ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Співробітники КП «Дніпровський електротранспорт» протягом дня виконали поточний ремонт 6 трамвайних вагонів та 5 тролейбусів. Від бруду очищено 74 стрілочні переводи. Відремонтовано 7 рейкових стиків. Замінено 10 колійних тяг.

Виконано профремонт 1 залізничного перетину. Замінено 250 метрів контактного проводу. Виконано поточний ремонт 800 метрів контактної мережі. Проведено профілактичні ремонти на 1 тяговій підстанції.

КП «Дніпровський метрополітен» сьогодні виконало технічне обслуговування 14 вагонів та усунуло 2 течії підземних вод. Виконаний щоденний огляд 4 ескалаторів.

Здійснено обслуговування пристроїв пожежної та охоронної сигналізації. Проведено міжремонтне обслуговування розподільчих мереж та світильників освітлення службових та виробничих приміщень на станції «Вокзальна».

КП «Транспортна інфраструктура міста» виконало техобслуговування 5 світлофорних об‘єктів та налагодило контролери на 7 світлофорних об‘єктах. Також було здійснено техобслуговування 10 дорожніх знаків.

Інспекція з питань контролю за паркуванням виписала 395 штрафів та евакуювала 21 авто через перешкоджання руху іншим учасникам дорожнього руху. Також було надано відповіді на 13 звернень громадян.

ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА

До міської аварійної служби, що опікується багатоквартирними будинками міста, надійшла 31 заявка стосовно аварійних ситуацій у будинках.
Виконано:

-ремонт систем холодного водопостачання – у 4 будинках;
-ремонт каналізаційної системи – у 14 будинках;
-ремонт системи центрального опалення – у 7 будинках;
-ремонт електричних систем – у 6 будинках

Також було проведено планові роботи у житлових будинках, такі як заміна сантехнічних та електричних систем, а саме:

-прочистка системи каналізації – у 12 будинках;
-заміна труб опалення – у 4 будинках.

Читайте також: У Дніпрі продовжують облаштовувати Пункти єднання

Telegram
Дивіться також
Рух став комфортнішим і безпечнішим: у Дніпрі завершили капітальний ремонт трамвайного переїзду, який не оновлювали майже 50 років - 09.08.2026 Рух став комфортнішим і безпечнішим: у Дніпрі завершили капітальний ремонт трамвайного переїзду, який не оновлювали майже 50 років

У Дніпрі завершили капітальний ремонт трамвайного переїзду на перехресті проспекту Богдана Хмельницького та проїзду Олександра Гальченка. Роботи виконали фахівці КП ...

11 поранених на Дніпропетровщині: поліцейські документують наслідки ворожих атак у чотирьох районах області - 09.08.2026 11 поранених на Дніпропетровщині: поліцейські документують наслідки ворожих атак у чотирьох районах області

На Дніпропетровщині внаслідок російських атак поранення отримали 11 людей, серед них – четверо дітей. Поліцейські фіксують наслідки обстрілів у чотирьох районах ...

Уражено засоби ППО та РЛС ворога на півдні рф і в Криму - 09.08.2026 Уражено засоби ППО та РЛС ворога на півдні рф і в Криму – Генштаб

У ніч на 9 серпня 2026 року в рамках зниження воєнного потенціалу російського агресора підрозділи Сил оборони України уразили низку важливих об’єктів противника. ...

Понад 900 пожеж в екосистемах з початку літа зафіксували на Дніпропетровщині - 08.08.2026 Понад 900 пожеж в екосистемах з початку літа зафіксували на Дніпропетровщині

Від червня на Дніпропетровщині зафіксували понад 900 пожеж в екосистемах. Основна причина займань – ворожі удари та недбалість жителів регіону. Про це повідомили у ...

174 ворожі БпЛА знищено: як минула нічна атака росії на Україну - 09.08.2026 174 ворожі БпЛА знищено: як минула нічна атака росії на Україну

У ніч на 9 серпня (з 18:00 8 серпня) противник атакував Одещину балістичними, протикорабельними та протирадіолокаційними ракетами: «Іскандер-М»/С-400, «Онікс», Х-31П ...

У Дніпропетровській області збережеться надзвичайна пожежна небезпека - 08.08.2026 У Дніпропетровській області збережеться надзвичайна пожежна небезпека

Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології попереджає про складні погодні умови: 9 серпня на території Дніпропетровської області очікується висока ...

11 людей дістали поранень: майже 10 разів ворог атакував три райони Дніпропетровщини - 09.08.2026 11 людей дістали поранень: майже 10 разів ворог атакував три райони Дніпропетровщини

Майже 10 разів ворог атакував три райони Дніпропетровщини безпілотниками, артилерією та авіабомбою протягом ночі проти 9 серпня, повідомили в обласній військовій ...

На Дніпропетровщині «Білі янголи» з третьої спроби евакуювали мешканців двох прифронтових сіл - 08.08.2026 На Дніпропетровщині «Білі янголи» з третьої спроби евакуювали мешканців двох прифронтових сіл

Мешканці прифронтових сіл Веселе та Преображенка Межівської громади Синельниківського району до останнього залишалися вдома. Однак через постійні атаки російських ...

У дитячо-молодіжному центрі «Творчі» триває масштабна підготовка до занять - 08.08.2026 «Продовжуємо створювати безпечні, сучасні та комфортні умови»: у дитячо-молодіжному центрі «Творчі» триває масштабна підготовка до занять

У комунальному закладі позашкільної освіти «Дитячо-молодіжний центр «Творчі» Дніпровської міської ради триває активна підготовка до нового 2026–2027 навчального ...

Двоє людей загинули, ще двоє – поранені: понад 40 разів ворог атакував чотири райони Дніпропетровщини - 08.08.2026 Двоє людей загинули, ще двоє – поранені: понад 40 разів ворог атакував чотири райони Дніпропетровщини

Сьогодні, 8 серпня, понад 40 разів ворог атакував чотири райони Дніпропетровщини безпілотниками, артилерією та авіабомбами, повідомили в обласній військовій ...