fbpx
Зараз в ефірі: Дивовижний Дніпро
Наживо

Вівторок, 23 Квітня, 2024, 01:43:21

weather-icon
˚C

Оперативна інформація щодо води, світла та тепла в Дніпрі станом на 18:00   

23.01.2023, 18:10

За повідомленням приватних енергопостачальних компаній сьогодні у Дніпрі діють аварійні відключення світла. Це пов’язано з тим, що з початком робочого тижня зросло споживання електроенергії. Тому з самого ранку наша область вже перевищила виділені їй ліміти.

Графіки стабілізаційних відключень не діють.

Наполегливо просимо розумно споживати електроенергію, тобто вмикати електроприлади почергово і лише за необхідності. Це допоможе мінімізувати навантаження на енергосистему України та повернутися до стабілізаційних графіків відключення.

Наразі через аварійні відключення світла ситуація з теплопостачанням та водопостачанням змінюється дуже швидко.

Станом на 18:00 у Дніпрі працюють всі підвищувальні насосні станції. Водопостачання надходить у будинки містян без перебоїв.

У зв’язку з проведенням аварійних робіт на підвищувальній насосній станції (ПНС) по вул. Данила Галицького знижено тиск води на верхніх поверхах будинків по вул. Данила Галицького, 51, 55, 57, 71, 73, 75, 81, 83, 85 та вул. Ближня, 33.

Нормативний тиск буде відновлено до кінця дня.

Інших аварійних ситуацій на мережах водопостачання не зафіксовано.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Станом на 18:00 комунальники завершили аварійно-відновлювальні роботи по вул. Набережна Перемоги. Відновлено нормальний тиск води на ж/м Перемога, 4, 5, 6 та відновлено водопостачання за такими адресами:

 • вул. Мандриківська;
 • вул.Переяславська;
 • узвіз Кодацький;
 • пров. Мандриківський;
 • вул. Космічна.

Станом на 18:00 через зупинку автоматики не працює котельня по просп. Олександра Поля. Наразі там тривають налагоджувальні роботи. Без опалення тимчасово знаходяться 2 будинки по пр. Олександра Поля.

Всі інші об’єкти КП “Жилсервіс-Дніпро” працюють стабільно.

Також у звичайному режимі працюють всі об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс». Проблеми з теплопостачанням в будинках, які опалюють котельні цього КП, відсутні.

Станом на 18:00 аварійна бригада КП «Теплоенерго» завершила роботи по ліквідації пориву трубопроводу опалення по вул. Казакевича, 9. Подача теплоносія відновлена.

Зараз у Дніпрі працюють всі районні і квартальні котельні КП “Теплоенерго”.

Станом на 18:00 приватними енергопостачальними компаніями знеструмлено будинкові котельні та ТРП за наступними адресами:

 • ж/м Тополя-2;
 • ж/м Сокіл, пр. Героїв;
 • вул. Архітектора Петрова;
 • вул. Д. Донцова;
 • вул. Телевізійна, Марії Кюрі, пр. Гагаріна;
 • вул. Паторжинського, Гоголя, Шевченко;
 • вул. О. Гончара;
 • вул. Жуковського;
 • уз. Крутогірний, вул. Вернадського;
 • пр. Дмитра Яворницького;
 • пл. Соборна, вул. Є. Коновальця, В. Винниченка;
 • пл. Успенська, вул. Харківська, Архітектора Дольника, Я. Самарського, Шолом-Алейхема;
 • ст. Лоцманська, Мусліма Магомаєва;
 • вул. Толстого і Запорізьке шосе;
 • вул. Севастопольська, Івана Акінфієва.

Робота котелень та ТРП буде відновлена після подачі на них електроенергії.

В КП «Теплоенерго» зазначають, що через введення аварійних відключень електроенергії ситуація може змінюватись дуже швидко.

Так вдень фіксувались відключення маленьких котелень і тепло-розподільчих пунктів КП “Теплоенерго” в усіх районах міста. Зараз ситуація трохи стабілізується.

Міська влада Дніпра продовжує робити все можливе, аби містяни не відчували значних проблем з поданням комунальних послуг у їхні будинки. Всі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

 • (056) 732-12-12
 • (095) 732-12-12
 • (096) 732-12-12
 • (073) 732-12-12

Також можна залишати свої заявки на вирішення комунальних проблем за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

 • (095) 816-39-11
 • (093) 261-32-25
 • (063) 402-79-56
 • (063) 681-61-82
 • (068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

Працівники КП “Дніпроводоканал” за добу відпрацювали 46 заявок з Контакт-центру повʼязаних з водопостачанням та водовідведенням.

Працівники КП «Міськсвітло» сьогодні оглянули та перевірили на працездатність 69 світильників та 105 метрів повітряної лінії. Окрім цього сьогодні було змонтовано 15 нових світильників, 15 нових кронштейнів та 525 метрів повітряної лінії.

ДЕПАРТАМЕНТ ТРАНСПОРТУ ТА ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Працівники КП «Дніпровський електротранспорт» виконали поточний ремонт 4 трамвайних вагонів та 3 тролейбусів, а також аварійно відремонтували 5 трамвайних вагонів та 3 тролейбуси. Протягом дня також замінено 30 колійних тяг. Від бруду очищено 74 стрілочних переводів. Відремонтовано 12 рейкових стиків. Замінено 90 метрів тросів. Виконано поточний ремонт 1200 метрів контактної мережі. Проведено профілактичні ремонти на 2 тягових підстанціях.

Співробітниками КП «Дніпровський метрополітен» сьогодні виконано технічне обслуговування 14 вагонів та усунуто 2 течії підземних вод. Виконаний щоденний огляд 9 ескалаторів та поточний ремонт 1 ескалатору. Здійснено обслуговування пристроїв пожежної та охоронної сигналізації. Виконано поточні ремонти та міжремонтне обслуговування обладнання на суміщено тягознижувальній підстанції на станції «Вокзальна».

Правники КП «Транспортна інфраструктура міста» виконали технічне обслуговування 5 світлофорних об’єктів та налагодили контролери на 5 світлофорних об’єктах. Також було демонтовано 7 антипаркувальних стовпчиків.

Інспекція з питань контролю за паркуванням виписала 644 штрафи за порушення правил паркування та евакуювала 42 авто через перешкоджання руху іншим учасникам. Також було надано відповіді на 17 звернень громадян.

ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА

До міської аварійної служби, що опікується багатоквартирними будинками міста, надійшло 24 заявки стосовно аварійних ситуацій у житлових будинках.
Протягом дня комунальники виконали:

 • ремонт систем холодного водопостачання – у 4 будинках;
 • ремонт каналізаційної системи – у 7 будинках;
 • ремонт системи центрального опалення – у 9 будинках;
 • ремонт електричних систем – у 4 будинках.

Також було проведено планові роботи у житлових будинках, такі як заміна сантехнічних та електричних систем, а саме:

 • прочистка системи каналізації – у 15 будинках;
 • заміна труб опалення – у 2 будинках;
 • заміна труб холодного водопостачання – у 3 будинках;
 • заміна запобіжників та електропроводки – у 13 будинках.

ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ

На сьогодні в центрах вакцинації вже проведено 1 105 241 щеплення від COVID-19.

Протягом доби зафіксовано 6 випадків захворювання на COVID-19.
На сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні перебуває 34 людини.

За минулий тиждень у Дніпрі було зафіксовано 2 775 випадків ГРВІ. З них 858 хворих – це діти.
Госпіталізовано – 205 людей.

Також за минулий тиждень виявили 11 випадків захворювання на грип.

ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Працівниками департаменту протягом дня надано 1 781 консультацію за напрямом діяльності.

Крім того, 34 консультації щодо надання матеріальної допомоги постраждалим від ракетних обстрілів надано у штабі адміністрації Соборного району та HBK 66.

Прийнято 38 пакетів документів щодо надання матеріальної допомоги постраждалим від ракетних обстрілів, з них 31 – від постраждалих від ракетного удару 14 січня.

За день опрацьовано 99 звернень стосовно надання матеріальної допомоги дніпрянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Для внутрішньо переміщених осіб протягом дня надано 1 000 обідів.

За добу надано 2 000 гарячих обідів для осіб поважного віку та осіб з інвалідністю, якими опікується Дніпровський міський терцентр.

Щоденно отримують послуги “догляд вдома” близько 1 880 одиноких осіб поважного віку та осіб з інвалідністю.

Читайте також: У Дніпрі виписали 4510 штрафів за неправильне паркування

Telegram
Дивіться також
У Дніпрі коштом ЄБРР утеплюють 5 будинків, 2 з яких постраждали від ракетних ударів  У Дніпрі коштом ЄБРР утеплюють 5 будинків, 2 з яких постраждали від ракетних ударів 

Тріщини між цеглинами та пліснява в квартирі. З цими проблемами зіштовхнулись мешканці будинку ОСББ «ЯКІР», що на вул. Набережна Перемоги, 120. Їхній дім усього в 15 ...

У Дніпрі розпочалася оздоровча кампанія 2024 У Дніпрі розпочалася оздоровча кампанія 2024

Місто турбується про оздоровлення дніпрян пільгової категорії. «Як показав досвід минулого року, організація санаторно-курортного лікування – актуальна соціальна ...

15 років за ґратами з конфіскацією майна: засуджено жителя Дніпра, що інформував ворога 15 років за ґратами з конфіскацією майна: засуджено жителя Дніпра, що інформував ворога

Прокурори у суді довели, що у червні 2022 року водій одного з комунальних підприємств Дніпра, маючи антиукраїнську позицію, добровільно погодився на співпрацю зі ...

За день окупанти 15 разів атакували Нікопольщину: били дронами-камікадзе та артилерією – ОВА За день окупанти 15 разів атакували Нікопольщину: били дронами-камікадзе та артилерією – ОВА

Протягом дня ворог скерував на Нікопольщину 13 дронів-камікадзе. І двічі обстрілював район з важкої артилерії. Потерпали Нікополь, Марганецька та Мирівська громади, ...

Де у Дніпрі немає води та світла: оперативна інформація від комунальників Де у Дніпрі немає води та світла: оперативна інформація від комунальників

Станом на 18:00 бригади КП «Дніпроводоканал» продовжують аварійні роботи за такими адресами: – вул. Леоніда Стромцова, 2-В, припинено водопостачання на  вул. ...

Як у Собороному районі дніпряни відновлюють будинки після обстрілу Як у Собороному районі дніпряни відновлюють будинки після обстрілу

Це сталося вночі. 24 червня 2023 року вкотре країна-терорист обстріляла Дніпро. Тоді декілька вибухів пролунало в приватному секторі в Соборному районі міста. ...

Філатов підписав угоду про повоєнне відновлення Дніпра з Осакою — другим за потужністю мегаполісом Японії  Філатов підписав угоду про повоєнне відновлення Дніпра з Осакою — другим за потужністю мегаполісом Японії 

22 квітня мери Хідеюкі Йокояма та Борис Філатов підписали Угоду про сприяння Осаки повоєнному відновленню Дніпра. Це місто є другим за потужністю мегаполісом Японії, ...

10 квартир зруйновано, 2 під’їзди в аварійному стані — наслідки ракетного удару по буд. № 1 на вул. Вокзальній у Дніпрі   10 квартир зруйновано, 2 під’їзди в аварійному стані — наслідки ракетного удару по буд. № 1 на вул. Вокзальній у Дніпрі  

Комунальники Дніпра продовжують працювати на місці чергового російського терору, який відбувся 19 квітня. Внаслідок цього пошкоджено будинок № 1, що по вул. ...

90 вулиць Дніпра стали світлішими: у місті для безпеки мешканців продовжують модернізовувати зовнішнє освітлення 90 вулиць Дніпра стали світлішими: у місті для безпеки мешканців продовжують модернізовувати зовнішнє освітлення

У Дніпрі продовжують модернізувати зовнішнє освітлення. Нині комунальники працюють у приватному секторі по вул. Червона Калина. Тут щоранку та щовечора прогулюється ...

Черговий по місту перевірив укриття в Палаці творчості дітей та юнацтва Черговий по місту перевірив укриття в Палаці творчості дітей та юнацтва

Нам пощастило, що при будівництві вже було закладено в конструкцію будівлі укриття. Перед початком повномасштабного вторгнення почали облаштовувати приміщення для ...