Ніч в області минула без обстрілів, втім на ранок окупанти атакували Нікопольський район з важкої артилерії, — Лукашук
Ніч в області минула без обстрілів, втім на ранок окупанти атакували Нікопольський район з важкої артилерії. Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
Вдарили по Мирівській громаді. Наразі наслідки встановлюються, минулося без постраждалих.
“Хороша новина: вчора пізно ввечері наші круті сили ППО збили над Синельниківським та Павлоградським районами ворожі безпілотники. Дякуємо, що оберігаєте!”, – додав він.
Читайте також: Цього року дніпряни подали 533 заявки на співфінансування ремонтів у багатоповерхівках
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/img-20230514-150815-203-optimized.jpg)