На потреби соціального захисту: міжнародні партнери передали Дніпропетровщині 70 сучасних ноутбуків
Дніпропетровщина отримала 70 нових ноутбуків. Сучасні лептопи передали міжнародні партнери – Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Техніка – для потреб працівників соціального захисту регіону. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
«Соціальний захист Дніпропетровщини – справжній цивільний фронт. Кожного дня велика кількість фахівців працює для людей. На початку війни взагалі трудилися цілодобово у три зміни. Ноутбуки допомагатимуть їм у роботі. Щиро вдячні нашим міжнародним партнерам», – зазначила заступниця голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб.
Вона додала, що до соцзахисту звертаються не лише мешканці області. На Дніпропетровщині знайшли прихисток понад 360 тис переселенців.
Ноутбуки отримали управління соціального захисту населення Дніпровського, Криворізького, Нікопольського, Синельниківського та Кам’янського районів.
«Ми тісно співпрацюємо із Дніпропетровською ОВА. По багатьох гуманітарних напрямках. Заздалегідь дізналися про потреби у ноутбуках. Для надання допомоги мешканцям області та переселенцям», – сказав керівник саб-офісу у Дніпрі Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Октавіан Мохореа.
Фахівці соцзахисту Нікопольщини отримали 5 ноутбуків.
«Це дуже велика допомога. Стаціонарний комп’ютер залежить від електрики. Ноутбук – портативний. Може працювати автономно на акумуляторі. Світло чи є, чи нема, а люди йдуть. Їм потрібно допомагати, консультувати, надавати інформацію. Нараховувати усі гарантовані державою виплати», – розповіла завідуюча сектором управління соціального захисту Нікопольської РВА Олена Старожилова.
З початку повномасштабного вторгнення ООН виплачує і матеріальну допомогу. Її отримали майже 110 тис переселенців. Ще майже 20 тис мешканців прифронтових громад регіону отримали набори будматеріалів. Аби люди після обстрілів могли закрити від негоди пошкоджені дахи, вікна.
Читайте також: У Дніпрі найближчими днями приберуть пам’ятники Пушкіну, Ломоносову та Горькому