На першому засіданні новоствореної молодіжної ради при Дніпропетровській ОВА затвердили склад Президії
Новостворена молодіжна рада при Дніпропетровській ОВА провела перше засідання. Там затвердили структурний план органу та обрали склад Президії. Обговорили й завдання на найближчий час. До зустрічі приєдналася заступник очільника області Ірина Грицай.
«Зібралася така потужна команда! Я впевнена, їй вдасться втілити всі амбітні плани. Розвивати молодіжну політику не тільки в нашій області, а й вийти на національний рівень», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.
Рада обрала 5 структурних підрозділів: офіс, секретаріат, центри мережування та розвитку, медіакомунікацій та аналітики. Кожен з них відповідатиме за напрямки, які допоможуть просувати молодіжну політику на Дніпропетровщині.
«Проголосували за новий склад Президії. Обрали відповідальних за визначеними напрямками роботи. Наступний крок – проведення організаційних нарад у форматі «онлайн» з командами структурних підрозділів. Систематично виконуватимемо свої функції та завдання», – розповів голова Президії Молодіжної ради при Дніпропетровській ОВА Максим Свисенко.
Учасники розробить план роботи на найближчі місяці. Хочуть провести різні майстер-класи, зустрічі, тренінги, опитування та інші івенти. Також збираються створити молодіжні центри в громадах та проводити програми стажування.
Читайте також: Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України зі спортивного орієнтування
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/669937c349b51808027279.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/2-3-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/3-6-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/4-5-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/5-1-1013x675.jpg)