На Дніпропетровщині створили Регіональний офіс міжнародного співробітництва
В області створили Регіональний офіс міжнародного співробітництва. Це нове вікно можливостей – для Дніпропетровщини та іноземних партнерів, які прагнуть співпрацювати на рівні області та окремих громад, повідомляють в обласній військовій адміністрації.
Офіс напрацьовуватиме пропозиції з пріоритетних напрямків. Зокрема, повоєнної відбудови й відновлення регіону, гуманітарної допомоги вразливим категоріям. А ще залучення ресурсів для реалізації соціальних та суспільно-значущих проєктів.
Читайте також: У Дніпрі стартує перенавчання за найзатребуванішими професіями
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/screenshot_1-16.jpg)