На Дніпропетровщині презентували нову поштову марку, присвячену медичним працівникам
На Дніпропетровщині ввели в обіг нову поштову марку «Героїчні професії. Янголи війни». Випуск присвячений медичним працівникам. Спецпогашення символічно провели в одній з обласних лікарень. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
Запросили головних винуватців урочистої події: лікарів, медичних сестер. Вони заслуговують підтримки і захоплення. Від початку повномасштабного вторгнення багато з них змінили свої кабінети на фронтові шпиталі. Попри все залишаються відданими своєму покликанню.
Дніпропетровщина отримала понад 3,8 тис марок.
Загальний тираж по Україні – 100 тис примірників. Випустили конверт першого дня і художню листівку. Автор зображення – художник Олександр Охапкін.
Відсьогодні марку можна придбати в усіх відділеннях Укрпошти або онлайн.
«На марках два види зображень – медики в операційній і на передовій. Випуск благодійний. Частина коштів від продажу піде на допомогу лікарням, що знаходяться на прифронтових територіях», – сказала директорка по взаємодії з державними органами влади АТ «Укрпошта» Юлія Боровик.
Це вже четвертий випуск з серії «Героїчні професії». Попередні були присвячені працівникам критичної інфраструктури, залізничникам, поштовикам.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/66a395acac49d574165937.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/6-5-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/4-10-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/5-2-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/2-10-1013x675.jpg)