На Бахмутському напрямку загинув солдат з Дніпропетровщини Іван Голуб
10 травня на Бахмутському напрямку, звільняючи українську землю від російських окупантів, загинув солдат Іван Голуб з Покровської громади, що на Дніпропетровщині. Про це повідомляється на Facebook-сторінці громади.
Іван народився 10 грудня 1985 року в селищі Покровське. Закінчив Покровське вище професійне училище №75.
З листопада 2004 року по листопад 2005 року чоловік проходив військову службу у Збройних силах України. З серпня 2014 року по липень 2015 року брав участь в Антитерористичній операції на сході України.
У мирному житті працював експедитором та проживав у Дніпрі.
25 лютого 2022 року Іван Голуб приєднався до лав Національної гвардії України, маючи уже військовий досвід, боровся до останнього подиху, мріяв зустріти перемогу, будував плани на майбутнє.
На жаль, у розквіті сил та молодості, на 38 році, обірвалося життя нашого захисника.
Читайте також: Дружина полоненого морпіха через суд домоглася належних родині грошових виплат
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/347258092_550984760561551_8346519128021294549_n-585x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/347410052_198407645940778_3567481409746089527_n-646x675.jpg)