Хокеїсти з Дніпра вибороли бронзу на турнірі в Латвії
Юні хокеїсти з Дніпра вибороли «бронзу» на найбільшому в Європі турнірі для дітей та юнацтва «Riga Hockey Cup». Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
Це поважні змагання, які щороку проходять у Латвії. Рівень учасників такий, що навіть відбір пройти складно. А наші цьогоріч – у трійці найкращих. Серед 12 команд із різних куточків Європи.
Спортсменам по 11-12 років.
Читайте також: У Дніпрі готуються до цьогорічного освітнього фестивалю «Dnipro education city»
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-03_13-42-51-939x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-03_13-42-53-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-03_13-42-52-506x675.jpg)