Юні науковці Дніпропетровщини здобули два «срібла» на Міжнародному інноваційному шоу винахідників
Юні науковці Дніпропетровщини вибороли дві срібні медалі на Міжнародному інноваційному шоу винахідників INOVA. Вони – вихованці обласного відділення Малої академії наук. Про це повідомили в ОВА.
Серед призерів – учень одного з ліцеїв Кам’янського Єгор Іващенко.
Він розповів, що INOVA була в форматі виставки. Проходила у Хорватії. Хлопець займається в МАН другий рік. За цей час виконав три наукові роботи. На конкурс винахідників поїхав вперше. Презентував теоретично-математичне дослідження.
«Срібло» й у студента з Кривого Рогу Владислава Сухомліна. Його доробок з галузі інформаційних технологій й штучного інтелекту. Свою професію також мріє пов’язати з IT.
«Учасники цікавились дослідженням, задавали питання. Міжнародне журі оцінювало. В результаті приємно було отримати нагороду. Адже це моя перша наукова робота», – сказав Владислав Сухомлін.
Міжнародне інноваційне шоу засновано більш ніж півсторіччя тому. Це одна з найстаріших виставок винаходів у світі.
Українська команда брала у ній участь втретє. Цьогоріч національна збірна здобула майже три десятка нагород. З них 15 золотих, 10 срібних, 2 бронзові. А крім цього, 7 спеціальних відзнак та 2 командні.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-13_16-45-26.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/1.1-1058x675.png)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/2-2-997x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/3-3-1046x675.jpg)