Фігуристи з Дніпра — переможці та призери Чемпіонату України
У Бориславі закінчився чемпіонат України з фігурного катання на ковзанах серед юніорів. Спортсмени дніпровської міської дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту вибороли нагороди різного ґатунку: I місце — Римшина Софія; I місце — пара Нагорна Вероніка та Галярета Вадим; II місце — Парасочка Варвара; III місце — Галярета Христина.
Вітаємо із високими результатами!
Читайте також: Дніпровські спортсмени — переможці та призери міжнародного турніру з бадмінтону
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpl85vlmqrsvp282m1f2m1tmn2cq-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpl85vlm6p53sr9klips1e652cs-1012x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpl85vlmmkb7bd17n7hnba2d2cr-1011x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpl85vlm1dn78i25n81und1m7s2cu-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpl85vlm1q3u1ksr13el1e1h1doc2cv-380x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpl85vlmoq318rmvva1lht13r72ct-501x675.jpg)