Двоє людей поранені: понад 40 разів ворог атакував Дніпропетровщину
Протягом дня, 25 червня російські війська понад 40 разів атакували три райони Дніпропетровської області безпілотниками та артилерією. Двоє людей дістали поранень. Про це повідомили у ДніпроОВА.
На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Покровська, Марганецька, Червоногригорівська та Мирівська громади. Понівечені підприємство, інфраструктура, ліцей, багатоквартирний будинок і автомобілі. Постраждали двоє чоловіків 22 та 54 років. Лікуватимуться амбулаторно.
На Синельниківщині противник бив по Дубовиківській та Васильківській громадах. Виникли пожежі.
На Криворіжжі росіяни поцілили по Зеленодольській громаді.

Читайте також: Хороші новини від військових з Південно-Донецького напрямку, на кордоні Дніпропетровщини









