Дніпровський спортсмен здобув золото та срібло на міжнародних змаганнях у стрільбі
16 по 20 листопада в румунському місті Ясси проходили міжнародні змагання зі стрільби кульової з пневматичної зброї. Іван Мартинов, вихованець Дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 1, став золотим призером змагань у стрільбі з пневматичного пістолета серед юніорів та срібним призером – серед всіх вікових груп.
Вітаємо з гарними результатами!
Читайте також: На житломасиві Покровський у Дніпрі оновили спортивний та дитячий майданчики
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gig289ov4fe9cr1qi31br9m3d5p.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gig289ov82c1sjfc1r102v1nmn5o.jpg)