Дніпровські спортсмени вибороли 6 медалей з дзюдо
Дніпровські спортсмени вибороли 6 медалей різного ґатунку на чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів не старше за 17 років. На татамі вийшли 650 учасників з 23 регіонів нашої країни. Дніпряни здобули 2 золоті та 4 срібні нагороди:
– 1 місце – Анна Ткачова;
– 1 місце – Олег Фесенко;
– 2 місце – Володимир Горун;
– 2 місце – Анастасія Агєєва;
– 2 місце – Ренат Басов;
– 2 місце – Дмитро Лебідь.
Серед призерів – вихованці Дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 6: Олег Фесенко, Ренат Басов, Дмитро Лебідь та Анастасія Агєєва.
Вітаємо спортсменів!
Читайте також: Як пройшов міський турнір з фігурного катання на ковзанах у Дніпрі
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/o_1hbt3hs51d1m1mre1j2vpsp1m3l3v-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/o_1hbt3hs501bj1m671995i8u1nbc3t-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/o_1hbt3hs501v40ghmhdeg0u1krc3u-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/o_1hbt3hs5114gj199v8dr1g701m4u40-506x675.jpeg)