Дніпровські спортсмени вибороли 2 медалі на міжнародних змаганнях з веслування на байдарках і каное
У місті Познань (Польща) завершились міжнародні змагання з веслування на байдарках і каное -«Olympic Hopes Regatta». За нагороди змагались 778 спортсменів із 43-х країн світу. На дистанції 200 м у байдарці-двійці дві бронзи здобули вихованці дніпровської спортивної школи з водних та веслувальних видів спорту. Це Максим Пятковський та Тимофій Жеребило.
Вітаємо Максима та Тимофія з високим результатом!
Читайте також: Школи та ліцеї Дніпропетровщини отримали майже 406 тис підручників для 5-6 класів
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/o_1ha7gsrk033onut1525gt21gvc1vi-1068x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/o_1ha7gsrk01pt71e371it719o51mgr1vj.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/o_1ha7gsrk019jlaff6sk1v3cm8p1vk-550x675.jpeg)