Дніпровські баскетболісти — переможці Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги
Спортсмени з Дніпра перемогли у фіналі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2012 р. н. У вирішальному матчі команда вихованців спеціалізованої дитячої-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 5 «СДЮСШОР-5» перемогла команду з Черкас «Черкаські Мавпи» з рахунком (79:58).
Чемпіонат проходив у Тернополі.
Вітаємо спортсменів!
Читайте також: Понад 500 спортсменів та 5 дистанцій. У Дніпрі проходить Весняний чемпіонат міста з плавання
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1hul8fhbo1ak01st0oiiukse7017-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1hul8fhbnte1b5jhptsa91rg016-449x675.jpg)