fbpx

Субота, 9 Травня, 2026, 17:36:48

weather-icon
˚C

Комунальні служби Дніпра працюють в посиленому режимі: оперативна інформація станом на 14:00

16.01.2023, 14:15

У Дніпрі на місці ракетного удару, який був завданий росією по житловому будинку 14 січня, тривають пошуково-рятувальні роботи та демонтаж небезпечних елементів зруйнованого будинку.

Станом на 14:00 внаслідок ракетного удару загинуло 40 мирних громадян. З них 3 дитини. Наразі триває ідентифікація тіл загиблих.

Надзвичайники врятували 39 людей, з них 6 дітей. Травмовано 75 осіб, з них 14 дітей.

Наразі отримано 46 повідомлень про безвісти зниклих осіб. Пошук 30 людей досі триває.

Під час ракетного удару зруйновано 2 під’їзди, це приблизно 72 квартири. Ще 236 квартир відновленню не підлягає.

Всі служби допомоги працюють у посиленому режимі. Зараз для ліквідації наслідків терористичної атаки росії проти мирного населення Дніпра залучено 579 людей. Це співробітники ДСНС, Нацполіції, Нацгвардії, екстреної медичної допомоги та комунальних служб. Майже 47 годин всі вони працюють позмінно на місці події.

Крім того, на місці ракетного удару працює 91 одиниця техніки.

Пошуки людей триватимуть доки рятувальники не розберуть всі завали на місці ракетного удару.

Комунальні служби з місця події вже вивезли понад 8 тисяч тон зруйнованих конструкцій та 41 пошкоджений автомобіль.

Біля зруйнованого будинку працює 8 психологів, аби надати психологічну допомогу родичам, близьким та друзям людей, які загинули або ще перебувають під завалами.

Наразі психологи вже надали допомогу 98 постраждалим.

Поруч з місцем трагедії розгорнуто 16 наметів для обігріву та харчування постраждалих, видачі одягу та речей першої необхідності, а також забезпечення роботи всіх задіяних підрозділів та служб.

За попередніми даними, можливого відселення потребують мешканці 236 квартир (це понад 400 людей).

За завданням міського голови Дніпра, мешканців постраждалих квартир зараз вже розселяють по гуртожитках. Це тимчасово, бо вже вирішується питання стосовно того, що людям необхідне постійне житло. Це питання міська влада тримає на контролі.

Крім того, міська влада вже готує виплати грошової допомоги людям, які постраждали від ракетного обстрілу.

Наразі міська влада вже організувала тимчасове проживання 43 осіб, які звернулись за допомогою.

За дорученням міського голови Бориса Філатова в адміністрації Соборного району Дніпра відкрили штаб допомоги постраждалим внаслідок ракетного удару по будинку. Там можна:

  • подати документи на отримання матеріальної допомоги для відшкодування збитків, завданих майну;
  • подати документи на отримання матеріальної допомоги на лікування постраждалим особам;
  • подати документи на отримання матеріальної допомоги сім’ям загиблих;
  • відновити втрачений або пошкоджений паспорт громадянина України;
  • отримати свідоцтво про смерть загиблого.

Штаб в адміністрації Соборного району Дніпра працює щоденно з 8 до 20 години на площі Шевченка, 7.

Проконсультуватись, куди приносити документи та інші подробиці, можна також за телефоном – (068) 557-34-19.

Також за завданням міського голови Дніпра працюють цілодобові пункти тимчасового розміщення для постраждалих внаслідок ракетного удару. Вони знаходяться за адресами:

  • НВК № 111, вул. Набережна Перемоги, 138.
  • НВК № 130, просп. Героїв, 38 Центр;
  • Центр «Штурм», вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 9.

У пунктах чергують медики, психологи, є їжа та теплі напої.

Всі, хто постраждав від ракетного удару у житловий будинок, можуть отримати теплі речі, засоби гігієни та інші необхідні речі у Центрі «Штурм» за адресою вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 9.

Крім того, біля зруйнованого росіянами будинку, сьогодні з 10 ранку також розпочато видачу гуманітарної допомоги (одяг, продукти харчування та предмети першої необхідності) для всіх постраждалих.

Для пошуку безвісти зниклих рідних та знайомих просимо звертатися за телефонами поліції Дніпра:

+380 (93) 665 95 82
+380 (50) 622 89 46

Крім допомоги у ліквідації наслідків ракетного удару на житломасиві Перемога, комунальні служби Дніпра виконують також і свою поточну роботу.

Станом на 14:00 за повідомленням приватних енергопостачальних компаній в Україні триває відновлення енергосистеми після чергового масованого ракетного удару, який завдала росія 14 січня.

Через ракетні обстріли електростанцій виробництво електроенергії зменшено, а через початок робочого тижня її споживання збільшено. Це стало причиною для того, аби сьогодні в Україні, зокрема й у Дніпрі, приватні енергопостачальні компанії застосували екстрені відключення світла.

Крім того, Національна енергетична компанія «Укренерго» повідомила, що сьогодні у Дніпропетровській області зменшено ліміт споживання електроенергії. Цей ліміт буде діяти протягом доби.

Наразі графіки стабілізаційних відключень поки що не діють. Вони запрацюють лише після того, як ситуація в енергосистемі України вирівняється та буде більш-менш стабільною.

Допомогти в цьому можу будь-який мешканець України. Енергокомпанії просять споживачів помірно використовувати електроенергію та вмикати електроприлади лише почергово, аби не перевантажувати систему. За можливості краще взагалі відмовитися від їхнього використання

Проте завжди тримайте зарядженими телефони, планшети, ноутбуки та павербанки, аби залишатися на зв’язку з рідними. Крім того, зробіть запас питної та технічної води для власних потреб.

Коли споживання електроенергії стабілізується та не буде перевищувати ліміти, то повернуться стабілізаційні графіки відключення електропостачання. Після цього радимо подивитися та зберегти собі графіки відключень за Вашою адресою. Зробити це можна за посиланнями:

– якщо ви абонент ДТЕК – https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns
– якщо ви абонент ЦЕК – https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny/754-timchasovi-grafiki-pogodinnikh-vidklyuchen.html

Станом на 14:00 у зв’язку з відключенням електропостачання приватними енергопостачальними компаніями зупинено роботу 4 підвищувальних насосних станцій. Через це без водопостачання тимчасово знаходяться мешканці таких будинків:

  • просп. Слобожанський, 40-90;
  • вул. Богдана Хмельницького, 2-33;
  • просп. Петра Калнишевського, 1-72;
  • вул. Батумська, 8-64;
  • вул. Старочумацька, 1, 10, 11;
  • вул. Квітки Цісик, 1-36,
  • вул. Яскрава, 1-41;
  • вул. Дебальцівська, 21, 23, 28, 29,
  • вул. Осіння, буд. 7-13.
  • вул. Кожем’яки, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19;
  • просп. Слобожанський, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 83а, 85;
  • вул. Дарницька, 4, 7, 9, 11;
  • вул. Миколи Міхновського, 2-31;
  • пров. Фестивальний, 1-31;
  • просп. Миру, 1-95;
  • вул. Березинська, 22-61;
  • вул. Генерала Захарченко, 1-15;
  • пров. Вільний, 2-12;
  • вул. Усенко, 1-23;
  • вул. Донецьке шосе, 97-137;
  • просп. Миру, 35, 43, 49, 55, 63, 61, 75.

Водопостачання у вищезазначених будинках буде відновлено після подачі електроенергії на підвищувальні насосні станції.

Станом на 14:00 через відключення електропостачання приватними енергопостачальними компаніями знеструмлено 4 котельні у Центральному районі. Через це без опалення знаходяться 37 житлових будинків на просп. Олександра Поля, вул. Полєтаєва та вул. Новосільна.

Також на резервному вводі працює котельня, що подає тепло на 139 житлових будинків. Це означає, що тиск теплоносія недостатній для належного обігріву усіх будинків, що знаходяться по просп. Поля, просп. Богдана Хмельницького, вул. Л. Стромцова.

Наразі через відключення електропостачання приватними енергопостачальними компаніями почалися зупинки роботи районних котелень КП “Теплоенерго”.

Станом на 14:00 не працюють районні котельні за такими адресами:

  • вул. Макарова. Без опалення 25 будинків;
  • вул. Янгеля. Відсутнє опалення у 54-х будинках;
  • вул. Батумська. Без опалення близько 209 будинків;
  • вул. Набережна Січеславська. Відсутнє опалення 8 будинків-інтернатів;
  • вул. Кільченська. Відсутнє опалення у мешканців близько 24 будинків;
  • вул. Усенко. Без опалення близько 42 будинків;
  • вул. Калинова. Через часткове знеструмлення працюють не всі котли. Тих, що запущені не вистачає для того, аби обігріти всі 267 будинків, які отримують тепло від цієї котельні.

Робота всіх котелень відновиться після подачі електроенергії на ці об’єкти теплопостачання. Для відновлення повноцінної подачі тепла в оселі дніпрян потрібно декілька годин, аби котельня увійшла в штатний режим роботи.

Станом на 14:00 всі об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» працюють у звичному режимі. Проблеми з постачанням тепла в будинки, які опалюють котельні цього КП, відсутні.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Це допомагає їм оперативно та якісно проводити як аварійні, так і поточні ремонти на мережах водопостачання, водовідведення та теплопостачання.

Наразі аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» працюють на мережах водопостачання та водовідведення за наступними адресами:

  • у зв’язку з проведенням аварійних робіт по вул. Тиха, 26, що у селищі Новоолександрівка, припинено водопостачання всієї вулиці.
  • проведення аварійних робіт по вул. Будівельників, 20. Через це припинено водопостачання по вул. В. Сухомлинського, 40-72, вул. 8 Березня, 13-30, вул. Теплична, 31-37, вул. Будівельників, 4-34.
  • триває проведення аварійних робіт по вул. Ялинова. Через це припинено водопостачання у мешканців селища Чаплі. Подачу води буде відновлено протягом дня.

Також тривають аварійно-відновлювальні роботи з усунення пориву водопроводу в приватному секторі Новокодацького району по вул. Семена Бардадима, 90.

Задіяно 5 одиниць спеціальної техніки та 2 бригади Новокодацького району. Роботи проводяться без обмеження водопостачання для прилеглих будинків.

Наразі міська влада Дніпра продовжує робити все можливе, аби якнайшвидше ліквідувати будь-які проблемні ситуації на мережах водо-, та теплопостачання. Комунальники працюють цілодобово, без вихідних задля забезпечення повноцінного функціонування всіх комунальних систем.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

  • (056) 732-12-12
  • (095) 732-12-12
  • (096) 732-12-12
  • (073) 732-12-12

Також заявки на вирішення комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

  • (095) 816-39-11
  • (093) 261-32-25
  • (063) 402-79-56
  • (063) 681-61-82
  • (068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Читайте також: Стали відомі особи двох дітей, які загинули від ракетного удару по Дніпру

Telegram
Дивіться також
9 травня у Дніпрі на маршрут вийшов відкритий прогулянковий ретро-трамвай - 09.05.2026 «Просто бомба!» – дніпряни поділилися враженнями від поїздки на ретро-трамваї

Поїздка «з вітерцем». 9 травня на маршрут вийшов відкритий прогулянковий ретро-трамвай. Щовесни вагон традиційно курсує центральною частиною Дніпра — від ...

Чотирилапі терапевти: на Дніпропетровщині для ветеранів влаштували зустріч зі службовими пухнастиками Чотирилапі терапевти: на Дніпропетровщині для ветеранів влаштували зустріч зі службовими пухнастиками

У П’ятихатках поліцейська психологиня провела для ветеранів зустріч із кінологами та їхніми чотирилапими вихованцями. Про це повідомили у пресслужбі Нацполіції ...

У Дніпрі відкрили меморіальну дошку загиблому Захиснику Павлу Пархоменку - 08.05.2026 У Дніпрі відкрили меморіальну дошку загиблому захиснику Павлу Пархоменку

Чоловік з перших днів повномасштабної війни приєднався до територіальної оборони. Разом із побратимами тримав оборону та відбивав атаки ворога на Донеччині. За ...

Наслідки ворожих атак по Дніпропетровщині, в результаті яких загинули двоє людей, показали у поліції Наслідки ворожих атак по Дніпропетровщині, в результаті яких загинули двоє людей, показали у поліції

Через ворожу атаку у прифронтових громадах Дніпропетровщини загинули двоє людей, ще двоє отримали поранення: на місці ударів працюють слідчі поліції. Про це ...

Український спротив: у Дніпрі провели лекцію про боротьбу за незалежність у часи Другої світової війни Український спротив: у Дніпрі провели лекцію про боротьбу за незалежність у часи Другої світової війни

У День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 8 травня у Дніпрі відбувся тематичний захід, присвячений українському спротиву під час окупації ...

 Дніпрянин об’їздив майже 50 сіл на велосипеді, подолавши близько 25 тисяч кілометрів - 08.05.2026 Дніпрянин об’їздив майже 50 сіл на велосипеді, подолавши близько 25 тисяч кілометрів

Після роботи дніпрянин Ілля Лебідь сідає на велосипед і вирушає у подорожі, які давно вийшли за межі міста. Він досліджує села, прокладає нові маршрути й фактично ...

Зафіксовано влучання ракети та 9 ударних БпЛА: росія атакувала Україну балістикою та дронами Зафіксовано влучання ракети та 9 ударних БпЛА: росія атакувала Україну балістикою та дронами

У ніч на 9 травня (з 18:00 8 травня) противник атакував балістичною ракетою Іскандер-М із Криму та 43-ма ударними БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та ...

Двоє людей загинули, ще двоє – поранені: майже 20 разів ворог атакував Дніпропетровщину Двоє людей загинули, ще двоє – поранені: майже 20 разів ворог атакував Дніпропетровщину

Двоє людей загинули, ще двоє – поранені: Протягом ночі 9 травня російські війська майже 20 разів атакували два райони Дніпропетровської області артилерією та ...

Шелтер, що постраждав від обстрілу рф у Дніпрі 7 грудня відновлюють за підтримки міжнародних партнерів - 08.05.2026 Шелтер, що постраждав від обстрілу рф у Дніпрі 7 грудня відновлюють за підтримки міжнародних партнерів

У Дніпрі відновлюють будівлю шелтера для ВПО, що на просп. С. Нігояна, 32. Він постраждав внаслідок обстрілу рф 7 грудня. У будівлі вибило 42 вікна на 5 поверхах. ...

На Криворіжжі волонтери викрили підпільні собачі бої - 08.05.2026 На Криворіжжі волонтери викрили підпільні собачі бої

Зоозахисники повідомляють, що тварин стравлювали між собою до крові, а організатори виправдовували це «випробуванням породи». Кінологи наголошують: такі дії не мають ...