Дніпровська гімнастка Єлизавета Губарева здобула срібло на етапі Кубка світового виклику
У Сомбатхей (Угорщина) завершився етап Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики. Він тривав з 8 по 10 вересня. Дніпровська гімнастка Єлизавета Губарева виборола срібло у вправах на різновисотних брусах та срібло у вправах на колоді. Дівчина — вихованка Дніпровської спортивної школи з опорних видів спорту.
Вітаємо Єлизавету з високим результатом!
Читайте також: У Дніпрі діти-ВПО можуть отримати комплект теплого одягу від міжнародного фонду UNICEF
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/o_1ha7fqf4hrfo15q11hfkbukirj1td-506x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/o_1ha7fqf4hr1d16t1scvdb21cfh1te-449x675.jpeg)