Дніпрянка Марія Думіна – призерка міжнародного турніру з тхеквондо ВТФ G-1 Tallinn Open
У Таллінні закінчився рейтинговий міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ G-1 Tallinn Open. Дніпрянка Марія Думіна посіла ІІ місце у ваговій категорії – 67 кг серед жінок.
Для вихованки Дніпровської міської спортивної школи олімпійського резерву це перша міжнародна медаль у дорослій ваговій категорії. Торік Марія закінчила кар’єру в юніорському спорті з перемогою на клубному Чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ.
Вітаємо із високим результатом!
Читайте також: Нову поштову марку «Вічна пам’ять» презентували в Дніпрі
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h90ovs61bht1qg0ptagk8caskjp-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h90ovs611l4qormeiu157g1h5skjq-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h90ovs6110hg158b1t12qm7785kjr-506x675.jpg)