Для слухачів «Університету третього віку» стартували заняття з вивчення смартфона за оновленою програмою
Курс з вивчення основ роботи смартфона є одним із найпопулярніших в «Університеті третього віку» (УТВ). Щороку цей курс проходять сотні слухачів УТВ. Цього разу він стартував за оновленою програмою.
«Групи формуємо невеликі. На заняттях по 8 учасників для збереження якості навчання, щоб кожному приділити увагу. Слухачі нині вчаться за оновленою програмою. Нагадаємо, що до нашого соціального проєкту, а відтак і до занять, можуть долучитися не лише мешканці Дніпра, а й внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у місті», — підкреслила головна спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міської ради Вікторія Дерець.
Викладач курсу з вивчення смартфона Олександр Мелютін зазначив: «Вчимо наших слухачів користуватися смартфонами — розумними телефонами. Вони отримають навички володіння функціями таких гаджетів для спілкування, фотографування тощо».
Дніпрянка Галина Кирсанова є слухачкою «Університету третього віку» вже третій рік.
«Смартфоном користуюся вже третій рік, але все одно є певний дискомфорт, оскільки не все знаю про його функції. Тож хочу бути впевненою користувачкою, тому і записалася на цей курс. Викладач цілком доступно все пояснює. Загалом дуже подобається відвідувати заняття, лекції в «Університеті третього віку» та й загалом приємно, що у місті приділяють таку увагу людям поважного віку. Відвідуючи заходи, перебуваєш у курсі всіх подій. Спілкування, колектив — це дуже важливо», — додала жінка.
До проєкту «Університет третього віку» можуть долучитися жінки віком від 55 років, чоловіки – від 60-ти. Адреса: вул. Старокозацька, 40-Б. Телефони: (093) 134-46-69, (068) 753-71-71, (093) 264-50-34, (099) 607-56-97 (вайбер).
Читайте також: У Дніпрі найближчими днями приберуть пам’ятники Пушкіну, Ломоносову та Горькому
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/o_1gjjpoqiq1tu5238r4t1nss1jc4j2.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/o_1gjjpoqiq1vjji7b1ut6f3d1456j8.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/o_1gjjpoqiq1ejoai714ojkpd3igj5.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/o_1gjjpoqiq17crrcn11mv1kge1hdkj4.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/o_1gjjpoqiq38o395122ir2gn5j3.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/o_1gjjpoqiqvtr9qo1tvg1rrpg8mj6.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/o_1gjjpoqiqmjtfp91ipc1scp1vnnj9.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/o_1gjjpoqiq1maf12jt7e0129213nlja.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/o_1gjjpoqiq1eue21e1rv11lob8bjb.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/o_1gjjpoqiq1kjrngu1mf144g1rpnjc.jpeg)