91 школяр із Дніпропетровщини вирушив на канікули до Угорщини
Вже в Угорщині. Для 91 школяра з Дніпропетровщини розпочалися захоплюючі канікули. Це — сини і доньки воїнів, які стали до оборони кордонів країни, повідомили в ОВА.
У місті Мішкольці вони проведуть тиждень. На них чекають екскурсії. Щодня — нова програма та аквапарк. Разом із дітьми у подорож вирушили вихователі й перекладачі.
Читайте також: Навчальний рік у школах триватиме на місяць довше
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-01_09-42-43-1015x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-01_09-42-42-1015x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-01_09-42-41-2-1015x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-01_09-42-41-1015x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-01_09-42-40-1015x675.jpg)