20 вересня окупанти обстріляли три райони Дніпропетровщини
Три райони Дніпропетровщини знову були під обстрілами. Вдень окупанти з артилерії вдарили по Великомихайлівській громаді, що в Синельниківському районі. А надвечір поцілили по Великій Костромці, що у Криворізькому районі. Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
На щастя, руйнувань не зафіксовано, минулося без жертв.
Близько 19-ї години вечора ворог поцілив з «Градів» по Марганецькій ТГ, що в Нікопольському районі. Без жертв, без руйнувань.
Звуки, які півгодини тому чули люди у передмісті Дніпра, – це грім. Співпало із сигналом тривоги, який увімкнули через ракетну загрозу зі сторони Донеччини. Але все добре, ЗСУ працюють, без паніки.
Щодо інших куточків області – мирний день без надзвичайних ситуацій.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/191b4438-c11b-4054-9284-76cfd1dc7386.jpeg)