2 дітей підірвалися на міні: рятувальники Дніпропетровщини нагадують про поводження з вибухонебезпечними предметами
Днями стало відомо, що у селі Підгірне Василівського району Запорізької області двоє дітей віком 5 та 10 років підірвалися на міні. Від отриманих травм діти померли.
Тож надзвичайники Дніпропетровщини в черговий раз наголошують на життєвій необхідності дотримуватися правил безпеки при контакті з вибухонебезпечними предметами. Особливо це стосується дітей.
«Одного разу недостатньо. Один раз розповісти малечі про небезпеку, яку несуть у собі вибухонебезпечні та підозрілі предметів, замало. Необхідно постійно пояснювати та спілкуватися про правильну поведінку у разі виявлення ВНП», – наголошують рятувальники.
Правила досить прості і кожна дитина має їх не лише знати, а й розуміти та дотримуватись:
- не підходь, не чіпай
- відійди на безпечну відстань
- зателефонуй 101 або 102.
Для наочності надається пам’ятка у формі інфографіки
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/309773529_182365167686329_4733869405178283652_n-675x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/310737452_182365034353009_8003518092190757555_n-675x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/310302303_182365161019663_5897680249412683773_n-675x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/310760406_182365024353010_5052575621733286556_n-675x675.jpg)