18 медалей, них 7 – золоті привезли спортсмени Дніпропетровщини з VII Всесвітніх ігр в Італії
Про це повідомляє ДніпроОВА.
Відзначилися наші спортсмени в рукопашному бою.
15 хлопців, які представляли Дніпропетровщину, зробили гарний внесок й в скарбницю збірної України. Вона виборола на змаганнях перше загальнокомандне місце.
Неабияк проявив себе й наш плавець Олександр Желтяков – 3 медалі Чемпіонату світу серед юніорів. 2 з них – золоті. Він єдиний з молодіжної збірної, хто здобув нагороди на цих змаганнях.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/img_20230910_100536_517-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/img_20230910_100536_558-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/img_20230910_100536_371-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/img_20230910_100536_243.jpg)