Несвоевременно и не к месту: как благо для папы Зеленского обернулось медвежьей услугой

10.09.2020 16:40   -

Миллионы людей в 2019 году отдали свои голоса за Зеленского. Но уже через год подавляющее большинство, поддерживающее его, сильно разочаровалось. Кадровые ошибки, странные люди, которых он привел к руководству в стране, неспособность выполнять красивые обещания или признавать провалы. Последней каплей стал проект указа Президента о назначении пожизненной госстипендии собственному отцу — Александру Зеленскому.

После негодования и шума, поднятого СМИ, этот документ Кабмин Шмыгаля забрал на «доработку».

В Днепре также есть уникальные люди, которые достойны пожизненной государственной стипендии, как отец Зеленского. Общественный деятель Анна Браткова еще молода, но успела реализовать десятки проектов.

«Ви знаєте ті конкретні проекти, я думаю за які зараз ви говорите, які дійсно такі якими я дійсно пишаюсь. Це  проекти про людей, я пишаюсь тим, що в важкі для України для нашого міста в 14-15 роки коли прийшла війна, коли прийшла анексія Криму, коли до нашого міста приїхало величезна кількість людей, які потребували допомоги. Наше все місто згортувалися, не можна сказати, що це моя така велика перемога, що я така молодець – ні. Ми молодці всі. Я робила те, що я могла робити, я бачила дітей , які були зі своїми батьками у яких не було грошей не те, що на якісь вільний час, а в принципі на їжу. І звертались до кінотеатрів, зверталась до ресторанів швидкого харчування, до громадських діячів. Ми організовували їм відпочинок. Ніхто не відмовив, ми таким чином змогли нагодувати, показати класні фільми, подарувати канцелярські набори в великій кількості дітей і не має значення скільки їх було, то му що якщо навіть одна дитина щаслива, це вже успіх, щаслива та здорова. Був великий проект для молоді. Для того, щоб молодь яка приїхала в наше місто не відчувала на собі жодного такого, знаєте якогось іншого погляду, щоб не сприймали студенти одне одного, відповідно до ярликів, ми їх вирішили згуртувати. Два роки поспіль ми робили великі, великі проекти, якими я дійсно пишаюсь і дуже щаслива, що знайома з тими людьми, які також допомагали мені в його реалізації», — рассказала Анна  Браткова.

Напомним, Президент Зеленский подсаживает на гособеспечение своего папу, когда в стране карантин, сложное время. Подробнее смотрите в эфире “Твой вечер” на «ДніпроTV».

Поділитися