Наші проекти

БЕЗРІДНІ

Соціальний проект, який розповідає про дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Цим дітям потрібна сімейна форма виховання. В програмі ми розповідаємо про конкретну дитину, її історію – це знайомство не випадкове. Адже мета програми привернути увагу глядачів на дітей, які знаходяться в інтернатних закладах та заохотити людей всиновити або взяти під опіку вихованців.

ДИВИТИСЬ

СМАЧНА АБЕТКА

Тільки в «Смачній абетці» усе, що треба знати про правила здорового раціону та корисного харчування для всієї родини. Тут телеглядачі знайдуть відповіді на безліч питань: як сформувати смаки дитини та звички дорослого, які зміни відбулися в меню дошкільнят та школярів нашого міста, як привчити дитину їсти корисні продукти, як готувати страви з простих продуктів легко та швидко, як не придбати зайвого в супермаркеті, як вберегтися від отруєнь та інше. Величезна кількість їстівних лайфхаків, корисні поради лікарів, дієтологів, психологів. Дивіться, запам`ятовуйте та застосовуйте, адже людина є те, що вона їсть.

ДИВИТИСЬ

ДІАЛОГИ ВЕЛИКОГО МІСТА

Резонансні події, гучні заяви, великі починання, суперечки та приємні миттєвості. Таке воно, життя у великому місті. Депутати та двірники, продавці та вчителі. Кожен окремо та усі разом робимо Дніпро кращим. У великому місті багато питань – відповіді на них шукатимемо разом у прямому ефірі ДніпроTV у телепроекті «Діалоги великого міста» з Ганною Коновал.Все, що цікаво та важливо для городян – тарифи, проїзд, будівництво, медицина, культурні та спортивні події – обговорюємо з фахівцями та експертами, політиками та депутатами, громадськими діячами та активістами.

ДИВИТИСЬ

Незламні

Незламні – саме такі герої однойменної програми. Кожен із них колись опинився віч-на-віч із проблемою та не дозволив складнощам себе зламати. Кожен із них має власні перемоги – над життям, над самим собою. Кожен із них точно знає – вихід завжди є.

У випусках циклу «Незламні» ми покажемо історії життя та успіхів дніпрян – паралімпійців, волонтерів, талановитих людей, які мають тяжкі хвороби, переселенців, які втратили все та змогли почати нове життя у Дніпрі, відкрити власну справу. Вони продемонструють, як потрібно боротися за власну перемогу та стануть мотивацією для глядачів.

ДИВИТИСЬ

ArtCity

ArtCity – це інформаційно-розважальна програма, яка висвітлює культурно-мистецькі події міста і знайомить глядачів з неординарними творчими особистостями Дніпра та України в цілому. АrtCity – це ексклюзивні інтерв’ю з відомими музикантами, співаками, акторами та артистами. Це сюжети про найцікавіші художні і фото виставки, гучні театральні прем’єри і творчих особистостей Дніпра. АrtCity – це програма про мистецтво у різних його проявах!

Будь з нами на творчій хвилі ДніпроTV!

ДИВИТИСЬ

Тека долі

За останні декілька років, завдяки тому що архіви КДБ в Україні розсекретили на початку 2014 року, кожен може віднайти інформацію стосовно своїх репресованих родичів, або просто поглянути на документи, які 70 років були під грифом «цілком таємно». Це дасть змогу заповнити прогалини в історії та зрозуміти як працювали спецслужби на території колишнього Радянського союзу. Олена Каліновська детально вивчає архівний спадок від радянських спецслужб, щоб згодом розповісти глядачам, яка доля спіткала людиню, чиє прізвище значиться на архівній теці.

ДИВИТИСЬ

Рецепти щастя за філіжанкою кави

Як бути щасливим в цьому водоверті подій, не завжди позитивних? Вони відбуваються в житті кожного з нас: сім’я, робота, оточення, взаємодія у соціумі, навантаження, хвороби, лінь, агресія, перекладання відповідальності на інших… Як з усім цим впоратися, не загубити себе на довгому життєвому шляху та не зашкодити іншим? В рамках ранкової програми «Рецепти щастя за філіжанкою кави», запросивши гостей різних професій, поглядів, віросповідань, ми познайомимо глядачів з їх думками про щастя та щасливу людину. Про все це і не тільки – у телепроекті зі Світланою Мороз, завідуючою психосоматичним центром Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова, доктором медичних наук та її гостями – фахівцями різних галузей. Скільки людей – стільки думок. Власне, Вашу думку ми теж готові вислухати.«ДніпроTV».

ДИВИТИСЬ

Музеї Дніпра

Музеї Дніпра. Хто сказав, що музеї це не цікаво? Тут знаходяться дивовижні скарби, які допомагають нам більше дізнатися про наше минуле. Музеї – це надійні охоронці історичної пам’яті та спадщини минулих років, століть і навіть епох. Кожен з яких зберігає та розповідає про певні події та людей. Вирушайте разом з ДніпроTV в захоплюючу й пізнавальну подорож по музеях нашого міста. Що можна побачити в музеї сьогодні, і що залишиться в ньому для нащадків на згадку про наше століття – дивіться у програмі «Музеї Дніпра» з Оленою Каліновською.«ДніпроTV».

ДИВИТИСЬ

ВГОЛОС

«Вголос» – програма про важливі теми, які змінюють життя Дніпра та про те, як певні ситуації впливають на дніпрян і розвиток міста. «Вголос» – це журналістські експерименти та розслідування. Ми розказуємо про рішення міської ради, для чого їх приймають, та як дніпряни на них реагують. Перший випуск присвячено забороні продажу алкоголю в Дніпрі після 22-ї години. Другий – новому закону про трансплантологію. Автор та ведуча програми «Вголос» Оксана Онищенко вже купувала алкоголь в ятках, ховала його в рюкзак від перевірок, розмовляла по телефону з чорними трансплантологами та продавала власну нирку. Слідкуйте за кожним випуском програми та дізнавайтеся, на що ще готові журналісти «ДніпроTV».

ДИВИТИСЬ

ДИВОВИЖНИЙ ДНІПРО

Це цикл науково-просвітницьких та культурно-мистецьких документальних фільмів, які об’єднує унікальне та дивовижне місто на Дніпрі, з його парками та храмами, музеями та пам’ятниками, історіями та легендами, пам’ятками та загадками археології. Знімальна група «ДніпроTV» досліджувала справжні українські перлини, спілкувалася з істориками та мандрівниками, намагалася зазирнути у найпотаємніші куточки та місця. Ми побачили неймовірну красу та гордість нашого краю та міста, вислухали багатьох цікавих експертів та героїв. У підсумку в нашому телеефірі відбулася велика прем’єра фільмів «Порогами Дніпра», «Степові піраміди Дніпровського краю», «Набережна Дніпра», «Монастирський острів» та багатьох інших.

ДИВИТИСЬ

ПЕРСОНА ГРАТА

Культурно-інформаційна програма «Персона грата» створена для тих, хто хоче познайомитися з відомими та яскравими особистостями нашого міста. Це не просто банальні біографічні данні, а історії людей, які досягли чогось у своєму житті, яким є чим поділитися з телеглядачами. Герої «Персона грата» – творчі люди і спортсмени, політики і просто неординарні особистості. Вони говоритимуть про своє життя, а також про теми, в яких розбираються найкраще та в яких є справжніми професіоналами. Знімальними майданчиками для творчої групи телеканалу «ДніпроTV» стануть планетарій, бібліотека, кінотеатр, фотостудія, студія звукозапису, кав’ярня, театр чи стадіон. Кожен випуск цього проекту – це неповторна атмосфера та живе спілкування з глибокими людьми на глибокі теми.

ДИВИТИСЬ

ГЕНІЇ МІСТА

Цикл культурно-мистецьких і просвітницьких програм. Це історії про видатних і талановитих людей, які зробили неоціненний внесок у розвиток нашого краю. Археолог, письменник й підприємець Олександр Поль, історик, етнограф й фольклорист Дмитро Яворницький, державний діяч та губернатор Катеринославської губернії Андрій Фабр, релігіозний філософ, літератор й публіцист Олена Блаватська, письменник й суспільний діяч Олесь Гончар та багато інших – їх життя та діяльність, вплив на сучасність досліджувала журналіст телеканалу «ДніпроTV» Олена Каліновська. Тільки в «Геніях міста» відверта розповідь про особистостей, про яких повинен знати кожен дніпрянин, і не тільки.

ДИВИТИСЬ

МУЗЕЙ АТО

Неоголошена війна, збройний конфлікт, громадянська війна, російсько-українська війна, гібридна війна, антитерористична операція… Так по-різному називають події, які протягом останніх декількох років тримають у напрузі весь народ, забирають життя українських воїнів, нівечать їхні тіла та душі. Події, які затьмарюють серця та бентежать розум, ламають долі. Події, які вплинули на створення унікального сучасного інтерактивного музею АТО. Він відображає реалії війни, яка, на жаль, ще не закінчилася. Над реалізацією цього проекту протягом року працювали волонтери, бійці, історики, музейники, художники і дизайнери не тільки нашого міста, а й практично всієї України. Як усе було-дивіться у спеціальному науково-просвітницькому проекті телеканалу «ДніпроTV».

ДИВИТИСЬ

ПОКОЛІННЯ Z

Телевізійний просвітницький журнал для молоді віком від 14 до 25 років. Авторський колектив телепроекту покаже, що у Дніпрі не лише проходить дуже багато подій на будь-який смак, але є ще й велика кількість громадських організацій, де можна проявити себе та свої таланти. «Покоління Z» представить історії успіху молодих дніпрян, освітні програми, важливі оголошення про конкурси та цікаві івенти, стріми концертів та інші культурні заходи, різноманітні хоббі, аби глядач міг обрати щось для себе. З нами ви все зможете! На своєму прикладі це продемонструє ведуча Вікторія Будзинська, яка особисто кожного випуску буде опановувати якесь цікавеньке екстремальне захоплення.

ДИВИТИСЬ

ПОЧУЙ МЕНЕ

Публіцистичний соціальний телепроект, гострі інтерв’ю на болючі теми від Вікторії Будзинської. Його головна ідея – показати, з якими викликами стикається особистість, відрізняючись своєю поведінкою чи поглядами від звичних та установлених суспільних норм. На прикладі життєвої історії головного героя кожного випуску «віддзеркалюється» реакція людей до таких відмінностей. Найрезонансніший проект циклу – перший – про трансгендерних людей. Хто вони, як живуть, чи ігнорує потреби таких осіб держава? Не менш вражають подальші випуски про фемінізм, веганство, чайлдфрі, аутизм, людей з інвалідністю, ВІЛ-інфікованих. Про це непросто говорити, це складно показувати, але – це реальні історії, реальне життя і воно поруч з нами. Тож, про все це розповість телепроект «ПОЧУЙ МЕНЕ».

ДИВИТИСЬ

ЧАРІВНІ ГОРИ КИТАЮ

Світ стає більш відкритим. Йде постійна взаємодія між різними країнами і культурами. Щоб знати, розуміти і поважати інших людей, ми повинні познайомитися з їх традиціями, природою, філософією життя. У цьому допоможе культурно-мистецький просвітницький проект під назвою «Мандри». Разом з нами вирушаймо на Схід до величного Китаю! Дивовижна природа, храми, священні джерела, гроти і печери-все це частина історії великої китайської культури. Підіймаємося на гори Тайшань, Лофушань, Маошань, Лунхушань та Лаошань, які є одними з найсвященніших у Китаї. Водночас пізнаємо даосизм –традиційне релігіозне й філософське вчення, розвиток якого невідривно пов»язаний з п»ятіркою гір. Незабаром в ефірі «ДніпроTV» продовження циклу «Мандри»: завітаємо до Великобританії, Франції, Намібії, Ботсвани, Анголи та інших країн.

ДИВИТИСЬ

ПРОБІЖКИ З МАРИНОЮ ФІЛАТОВОЮ

Яскраві бігові події, корисне харчування та здоров’я, якісне екіпірування для досвідчених атлетів та початківців, рекомендації професіоналів, цікаві мотиваційні історії, сучасні види фітнесу та релаксу! Усе це – у другому сезоні телепроекту «Пробіжки», який особисто для глядачів презентує перша леді Дніпра, президент Федерацій легкої атлетики Дніпропетровської області та Дніпра, засновниця бігового клубу «Start Dnipro», марафонка та просто чарівна жінка Марина Філатова. Просто та доступно про спорт та здоровий спосіб життя – тільки у телепроекті «ДніпроTV»! Другий сезон «Пробіжок з Мариною Філатовою» – це сім двадцятихвилинних серій телевізійного пізнавального журналу, після перегляду яких кожен взує кросівки та побіжить!

ДИВИТИСЬ

ТЕЛЕЗНАЙКА

Навчальна пізнавальна програма для дітей віком від 3 до 6 років, їх батьків, бабусь та дідусів. Основна ідея програми – навчання і розвиток маленьких діточок, допомога у підготовці до школи. Наші «телезнайки» пізнають все про природу, тварин, людей, роблять зарядку, розминку для ручок, пальчиків, ніжок, вивчають українську абетку, цифри, кольори, іноземні мови, ліпитимуть, танцюватимуть та малюватимуть.

ДИВИТИСЬ

НА ДОБРАНІЧ, ДНІПРЯТА!

«На добраніч, дніпрята!» – це дитяча програма із казками перед сном. Програма розрахована на дітей від 3 до 6 років. Історії зачитує добрий домовичок Ладик, господар і покровитель будинку, який забезпечує домашній затишок і комфорт. В основі казок – захопливі розповіді про вигадані події і явища, які сприймаються і переживаються як реальні. Героями казок виступають вигадані персонажі – люди, звірі, рослини. Наприкінці програми домовичок веде діалог з телеглядачами – дізнається, чи сподобалась їм казка, а також ставить логічні запитання, на які можуть відповідати і малюки, і батьки. Кожна казка – це повчальна історія, з якої дитина має винести урок для себе.

ДИВИТИСЬ

ДНІПРОВСЬКІ ЗІРОЧКИ

«Дніпровські зірочки» – програма про талановитих дітей Дніпра. Ми показуємо юні таланти мегаполіса та їх незвичайні захоплення і хобі – спорт, музика, рукоділля, наука, кінологія, малювання та інші. Ця телевізійна передача буде цікава й корисна тим дітям, які ще не мають хобі або не впевнені в своїх силах. Також програма буде цікава й для їх батьків, адже без підтримки дорослого важко розвивати будь-які вміння. У «Дніпровських зірочках» ми розповідаємо про творчий шлях юного дарування, а також про його щоденну працю, адже саме завдяки їй дитина і досягає певних висот. Можливо, саме наша передача надихне вас на розвиток талантів вашого сонечка.

ДИВИТИСЬ

ДЖЕРЕЛА ЗДОРОВ’Я

Активний спосіб життя, цілющий масаж, здоровий сон, фізичні вправи, поживні речовини, здорова родина – усе це актуальні речі для тих, хто хоче змінити своє життя на краще, прийняти раз і назавжди рішення на користь максимального подовження свого якісного періоду життя, готовий слідкувати за власним здоров’ям. Слухайте поради наших лікарів та експертів. Вони розкриють секрети джерел здоров’я, розкажуть, як зробити світ навколо нас та всередині нас гармонійним.

ДИВИТИСЬ

ВІД УРИЦЬКОГО ДО ЯВОРНИЦЬКОГО

Науково-просвітницький цикл програм. Дніпро має неймовірну архітектуру, велику цікаву історію. Коли з’явилися перші вулиці на карті Катеринослава (сучасного Дніпра) і які назви вони мали? Скільки разів їх перейменовували і з яких причин? Чим керувалися члени комісії з перейменувань 2016 року, коли обирали нові назви для дніпровських вулиць та проспектів? Яку назву могло отримати Дніпро ще 1926 року? На ці, та багато інших питань, дають відповіді експерти та фахівці. Та, звичайно, торкаються архітектури старовинних будівель та особистостей, іменами яких названі головні артерії Дніпра.

ДИВИТИСЬ

НАЙВІРНІШІ

Ця телепрограма просвітницького жанру розповідає про тих, хто не з чуток знає, що таке вірність, про тих, хто все розуміє та нічого не може сказати, про тих, хто любить вас більше, ніж себе – про собак. Автор та ведуча телепроекту – Анастасія Ковальова, а допомогає їй в ефірі кумедний співведучий – чорно-білий песик Боня. З випусків можна дізнатися про різні породи собак, особливості їх утримання в квартирах та будинках міста, про догляд та харчування, щеплення й піклування про здоров’я, характер чотирилапих та багато іншої цікавої та корисної інформації. Якщо у вас вже є собака, або ж ви тільки мрієте його завести, то проект «Найвірніші»-саме для вас.

ДИВИТИСЬ

ОСОБИСТА МАЙСТЕРНЯ

Цикл культурно-мистецьких програм створений, аби познайомити жителів міста з людьми, які вивчають українські звичаї й традиції, обряди і культуру, мистецтво та дизайн. Вони готові поділитися з глядачами своїми знаннями, ідеями, вміннями та навичками. В ефірі телеканалу «ДніпроTV» відомі народні майстри, флористи, декоратори проведуть майстер-класи. Лялька –торохкальце, різдвяні прикраси, букети і навіть петриківський розпис- дивимося, пізнаємо, вчимося і виготовляємо разом в нашій «Особистій майстерні».

ДИВИТИСЬ

ШВИДКО ТА СМАЧНО

Хочете побавити себе та своїх близьких чимось незвичним? Тоді вам до кулінарного шоу «Швидко та смачно»! Гастрономічні уроки від шеф-кухара Юрія Максимова- це не тільки добірка рецептів та технологія приготування страв. Це справжні чари та магія харизматичного майстра своєї справи. Цікаві історії легендарних страв з усього світу- французького сніданку «Яйця Бенедикт», англійських шоколадно-вівсяних млинців, іспанського супу Гаспачо, французьких млинців «Креп Сюзетт» та інших. Страви відомі, проте, обов»язково з «родзинкою» від відомого у Дніпрі шефа Юрія Максимова. Дивіться, вивчайте та готуйте! Адже це швидко та смачно! «ДніпроTV» перевірив!

ДИВИТИСЬ

БАДЬОРОГО РАНКУ

Бадьорий початок дня-це запорука успіху та гарного настрою. В цьому допоможуть фізичні навантаження, впевнені фітнес-тренери телепроекту «Бадьорого ранку». Дівчата радять ранком робити п»яти-семихвилинну зарядку. До комплексу потрапили ретельно відібрані вправи для рук, преса, ніг, спини, які можна вивчити та виконувати прямо вдома. Найбільшого ефекту можна досягнути, якщо вивчити техніку виконання кожної вправи, звісно, уважно слухаючи фітнес-тренера. Також у «Бадьорому ранку» є кілька спеціальних випусків для вагітних. Тож, не зволікайте та розпочніть ранок разом з нами!

ДИВИТИСЬ

РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ДНІПРО

Будь-яка революція не проходить безслідно, і безперечно, кожна з них має свій характер, але всіх їх щось об’єднує – інакше вони б не називалися одним і тим словом. Дніпро на початку 2014 року остаточно закріпило за собою статус міста з революційним та бойовим характером. Та до революції Гідності в Дніпрі-Дніпропетровську-Катеринославі відбувалися досить цікаві події: створення окремої республіки, зміна влади 18 разів за два роки, та протистояння, які згодом вплинуть на перебіг історії всієї України. Дивіться масштабне дослідження журналістки Олени Каліновської в науково-просвітницькому циклі: «Революційний Дніпро. 1905 рік», «Революційний Дніпро. 1917 рік», «Революційний Дніпро. Помаранчева революція», «Революційний Дніпро. Революція Гідності».

ДИВИТИСЬ

ХРАМИ ДНІПРА

З давніх часів у Катеринославі співіснували представники різних релігій та конфесій: православні та католики, юдеї та мусульмани. Телепередача «Храми Дніпра» познайомить телеглядачів із релігійною історією нашого міста! Спробуємо разом розгадати таємниці Преображенського Собору, перший камінь якого заклала особисто імператриця Катерина ІІ. Побуваємо на загадковому Монастирському острові та дізнаємось, який храм знаходився там у давні часи. Завітаємо до єдиного у місті католицького костелу, відвідаємо лютеранську кірху та вірменську церкву. А ще, дізнаємось історію хоральної синагоги «Золота Троянда», збудованої у далекому 1852 році.

ДИВИТИСЬ

ПАМ’ЯТНИКИ ДНІПРА

В Дніпрі дуже багато різноманітних пам’ятників та скульптур, які символізують видатних діячів досягнення та історію нашого краю та міста. Лейтмотив програми: розповісти історію міста у пам’ятних знаках.

ДИВИТИСЬ

АВТОРСЬКІ ДІАЛОГИ

Про складні теми у простому форматі! Ведуча публіцистичного телепроекту Олена Каліновська веде бесіду з харизматичними героями – психологами, науковцями, митцями, філософами.

ДИВИТИСЬ
<

ПОЗА ПОЛІТИКОЮ

Ми обираємо їх, аби вони представляли наші інтереси у владі. Ми бачимо їх у теленовинах та у сесійних залах. А напередодні виборів нам пропонують покопирсатися в їх минулому та повишукувати там.

ДИВИТИСЬ

ХТО ПРИЙШОВ

Монолог відомої людини: музиканта, художника, письменника, актора та інших гостей студії про творчість, про сучасний світ та своє місце в ньому.

ДИВИТИСЬ