На митниці накрили партію діамантів, які їхали до жителів Дніпра та Києва

09.06.2021 15:40   -

Посилка зі США: партію незадекларованих діамантів затримали митники. Партія із 61 діаманта прямувала до жителів Дніпра та Києва. Її вартість оцінюється в понад 300 тисяч гривень. Про це повідомляє Київська митниця.

«61 діамант, з яких найбільші і найдорожчі – два жовтих (вартістю 5,3 тисячі доларів) і три безбарвних (2,9 тисячі доларів), і ще два діаманта надзвичайного небесно-блакитного кольору з зеленим відтінком.виявлені київськими митниками при спробі переслати їх в міжнародних поштових відправленнях під виглядом розподільника документів», – йдеться в повідомленні української митниці.

Три міжнародні поштові відправлення від одного й того самого відправника з американського Балтимора прямували на адресу киянина та мешканців Дніпра. Згідно декларацій, у цих посилках мали знаходитися «розподільники документів» вартістю 0 доларів США. Натомість при митному огляді цих відправлень митники виявили каміння у зіппакетах з рукописними позначками, характерними для коштовного каміння (про масу, колір, чистоту тощо).

Митна експертиза встановила, що виявлене – дорогоцінне каміння першого порядку: діаманти брильянтової огранки жовтих, коричневих і блакитних кольорів та відтінків, а також безбарвні. Маса найбільшого каменю – 1,07 карата, а його лінійні виміри – 6,51х6,47х4,14мм.
Отже, коштовне каміння відправник намагався переслати в Україну, не задекларувавши належним чином.  Київською митницею у всіх випадках складено протоколи про порушення митних правил ст. 472 Митного кодексу України. Діаманти вилучено. Їх загальна орієнтовна вартість – 11,6 тисяч доларів США (319 тисяч гривень).
Поділитися

Підписуйтесь на наш телеграм-канал - https://t.me/dniprotv