Кращі меми «Гри престолів» за усі сезони

23.05.2019 16:41   -

Закінчився культовий серіал «Гра престолів». Фінальний сезон розділив відданих фанатів на два табори – ті, хто змирилися з таким кінцем, і ті, хто обурюється. Останні навіть створили онлайн-петицію до HBO з проханням перезняти 8 сезон. Більше мільйона голосів зібрали лишень за тиждень. Офіційної відповіді фанати на своє звернення поки не отримали. Тож, поки чекаємо, пропонуємо згадати улюблений серіал у мемах, над якими працювали, мабуть, усі глядачі на усіх континентах Землі.


  


Джордж Мартін у своєму блозі розповів про кілька серіалів із всесвіту «Пісня льоду і полум’я», які, можливо, потішать фанів найближчим часом.

«У виробництві було п’ять різних історій для серіалів-наступників «Гри престолів» (не хочу називати їх спін-оффами), і три з них непогано просунулися. Пілотний епізод серіалу, який я не повинен називати «Довга Ніч», почнуть знімати вже в цьому році, два інших перебувають на стадії опрацювання сценарію, але кінець близький. Не можу вам розповісти, про що вони, але вам варто скоріше прочитати «Полум’я і кров», щоб запропонувати свої версії».


Чи загоять ці серіали рани на серцях фанатів, які залишилися після фіналу «Гри престолів», покаже тільки час. Дракаріс!

Підготувала: Ольга Сидоренко

Поділитися