Інвентар для школи-привида

10.06.2020 20:40   -

КП “Дитячо-юнацька спортивна школа з бадмінтону “Дніпропетровської обласної ради” придбала тринадцять тисяч воланчиків для бадмінтону. На це витратили понад 800 тисяч гривень. Торги провели через систему «Прозорро». Юридично школа зареєстрована за адресою проспект Поля, 2. Це будівля Дніпропетровської обласної ради. Журналісти «Дніпро ТВ» намагалися з’ясувати, де школа проводить тренування та як туди віддати навчатися дитину. Утім, за вказаним номером телефону – ніхто не відповів. Немає у закладу і власного сайту. Нічого не чули про школу і співробітники облради:

«Пр. Поля, 2 – це наша адреса. Утім, в цій будівлі школи немає» 

Журналісти зателефонували в схожий комунальний заклад, де теж тренують дітей з бадмінтону. Вони ще зачинені на карантин. І там про «обласну дитячо-юнацьку спортивну школу з бадмінтону» ніколи не чули. Не знає про школу і відомий бадмінтоніст, нині нардеп Верховної Ради від партії «Слуга народу» – Кирило Нестеренко:

«Ніколи не був пов’язаний з дитячо-юнацькою школою облради. Ніколи ніде з ними не перетинався»

Воланчики для бадмінтону, які закупила спортивна школа облради, ми знайшли у вільному продажу. Коштують вони по 229 та 710 гривень за комплект. Якщо помножити цю вартість на кількість воланів, вказану у тендері, дійсно виходить близько 800 тисяч гривень. Утім, де саме розташована школа та для чого закуповують таку велику кількість воланчиків, нам так дізнатися і не вдалося.

Поділитися