Як в Дніпрі дезинфікується громадський транспорт

31.08.2020 18:25   -

Чистий транспорт – здорові пасажири. У Дніпрі з початком епідемії місцева влада зробила усе аби в громадському транспорті будо безпечно та чисто. Прибирають та обробляють тролейбуси та автобуси два рази на день: перед початком та наприкінці робочого дня. Кількість персоналу залежить від забрудненості.

Через миючий комплекс проходить щодня близько 100 одиниць транспорту ДЕПО №1. Два рази на день персонал прибирає тролейбуси за допомогою спецтехніки та професійних миючих засобів. 

За декілька років технічне обладнання для прибирання оновили, а після початку карантину міська влада закупила нові миючі пилосмоги аби прибирати транспорт стало зручніше.

Підрядне підприємство, яке надає свій транспорт у користування місту. Обслуговує усього 9 напрямків у Дніпрі. Найпопулярніші напрямок 88, 57 та 62, тому на них стоять величезні автобуси, які потребують ретельного прибирання. 

На підприємстві свого миючого комплексу немає. Але безпека пасажирів для керівництва насамперед, тому найняли клінігову компанію. Лілія вже протягом року прибирає у транспорті, дівчина розповідає, що на прибирання витрачає близько пів годин.

Нагадаємо, що в громадському транспорті продовжують діяти обмеження: соціальна дистанція, наявність маски та ніяких стоячих пасажирів. А завдяки ретельній дизенфекції транспорту, пасажири можуть спокійно братися за поручні та комфортно почувати себе під час поїздки.

Поділитися