Гуртожиток по вулиці Добровольців у Дніпрі перейшов у комунальну власність

07.04.2021 17:46   -

Гуртожиток, що у Дніпрі по вулиці Добровольців, 10 – тепер у комунальній власності міста. Епопея з поверненням будівлі тривала далеко не один рік і була пов’язана з кричущими подіями та справжньою небезпекою, на яку наражали людей, намагаючись позбавити їх законного житла.

Нагадаємо, будівля належала колишній швейній фабриці «Мрія». Переважна більшість мешканці гуртожитку – співробітники підприємства, які отримали там свої кімнати десятки років тому. Втім, настав час, коли за ласий шматок (а гуртожиток знаходиться на досить коштовній землі неподалік від дніпровської набережної) почалася справжня війна. І нажаль, головними жертвами у цій битви виявилися прості люди.

Фабрику приватизували. Гуртожиток увійшов до статутного фонду КП «Мрія», але, згідно законодавства, повинен був відійти у комунальну власність. Втім, цього не відбулося. Далі розпочалася війна за будівлю, тероризування мешканців, які стали просто розмінною монетою у жорстокій боротьбі. Впродовж усього конфлікту дніпровська міськрада намагалася допомогти звичайним людям, в яких забирали їхнє житло.

До нас завітала Вікторія Пастернак, начальниця відділу управління захисту інтересів тергромади міста у судах загальної юрисдикції департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради, щоб детально розповісти про актуальну сітуацію з гуртожитком.

Поділитися