Фотовиставка «Це моє місто» зібрала найгарніші краєвиди Дніпропетровщини

14.02.2017 13:47   -


    Мальовничі місця Дніпра, Кривого Рога, Нікополя та інших куточків нашої області можна побачити в одному місці. У Дніпрі пройшов фотоконкурс «Це моє місто». Більше ста фотографів представили на конкурсі свої роботи, аби потім журі обрало найкращі та показали їх на виставці. На відкритті фотовиставки побували й наші журналісти. Вони бачили, хто виграв та які подарунки чекали на переможців.


Дмитро натхненно показує свої світлини. Фотографією хлопець займається вже близько трьох років. Тож навіть на виставці не випускає камеру з рук. Каже, таке хобі – то можливість відволіктися від проблем.

«Это хобби. Я по работе программист, а это как отвлечение от своего основного вида деятельности. Бывает возьмешь фотоаппарат и уйдешь куда-то в посадку фотографировать птичек. Потом приходишь и как расслабление получаешь, мозг отдыхает, когда фотографируешь», – розповідає учасник конкурсу, фотограф Дмитро Будник.

На всеукраїнському конкурсі робота хлопця перемогла у номінації «Вибір редакції». Та й тут Дмитро також не залишився без диплому. Його роботи визнали одними з  найкращих.

Фотоконкурс «Це моє місто» проходить вже третій рік поспіль. Цьогоріч у ньому взяли участь понад сто сорок фотографів, які представили майже 1000 світлин.  Це фотографії з неймовірними краєвидами міст та районів нашого краю. Організатори кажуть: обрати лише сто найкращих робіт для виставки було дуже складно.

«Было несколько критериев. Первое – это конечно же качественная работа. Второе – на фотографии обязательно должна присутствовать достопримечательность региона, либо это активный отдых, либо природа», – інформує організатор фотоконкурсу Надія Калиниченко.

Свої роботи на участь подавали як  аматори, так і професійні фотографи.

«Вік учасників переважав 30-35 років. Хоча наймолодшому було 14 років, а самому найстаршому – за 70, десь 72-73 роки»,- говорить  спеціаліст департаменту економічного розвитку Дніпропетровської  ОДА Юлія Бардукова.

Мета конкурсу досить проста – нагадати дніпрянам, що наш край справді дуже мальовничий і привабливий для туризму. А фотовиставки допомагають у цьому, впевнені організатори.

«В прошлом году был такой отзыв: «Вы для меня открыли город по-новому. Я тут живу с рождения и мне уже далеко за пятьдесят, но я не видел этих мест у нас в городе», – ділиться організатор фотоконкурсу Надія Калиниченко.

Відвідувачі виставки й справді у захваті: фото чудові, місця на фотокартках неймовірні.

  • Виставка вам подобається? Звісно подобається, приходимо сюди з друзями кожного року…Виставка дозволяє побачити місто з іншої сторони і ще більше полюбити його.
  • Я только пришла, но мне уже нравится зимняя композиция там, где ребенок, велосипедист в прыжке тоже очень интересно смотрится.

 Переможець виставки отримав можливість вдосконалити своє вміння та пройти курс в одній з найкращих фотошкіл Дніпра.

Відвідати фотовиставку може кожен бажаючий абсолютно безкоштовно до 11 березня. Далі фотографії вирушать до Нікополя, а потім до Кривого Рогу.

Оксана Онищенко

Поділитися