Дніпровський спортсмен здобув «золото» на Кубку Європи із дзюдо

21.05.2019 12:01   -

Нещодавно у місті Бельсько-Бяла (Польща) відбувся Кубок Європи U18 із дзюдо. Участь у змаганнях взяли потужні юнацькі збірні команди Японії, Грузії, Росії, Азербайджану та України. Нашу країну представляли 34 найсильніших спортсмени збірної. Для них це був заключний етап відбору у національну команду для участі в чемпіонатах Європи та світу U18, а також у Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

У перший день змагань золоту медаль здобув дніпрянин Ростислав Бережний. Він став найкращим у ваговій категорії -66 кг. «Золото» Бельсько-Бяли – перша міжнародна нагорода в кар’єрі Ростислава Бережного.

– Владислав Казиміров пропускав попередні Кубки Європи через травму і зараз срібло для нього дуже важливий результат для відновлення позицій в команді.
– У Ростислава Бережного я завжди бачив перспективного спортсмена. Десь йому не вистачає трохи техніки, але за рахунок волі до перемоги, духу, витривалості він бореться. Зараз він просто відборовся на своєму рівні і продемонстрував свій результат. Зазначу, що у Ростика є ще рік в запасі, так як збірна кадетська – це в основному 2001 рік народження, він – 2002 року. Після цього Кубка Європи при формуванні збірної на Чемпіонат Європи, можливо, розглянемо варіант спарювання в вагових категоріях -81 кг, де у нас є Микита Батий і Тимур Валєєв, і -66 кг, де є Сергій Неботов і Ростислав Бережний. Не виключено, що на Чемпіонат Європи поїдуть всі чотири спортсмена. Остаточно склад назвемо після тренерської ради який відбудеться найближчим часом. Розповідає старший тренер кадетської збірної України юнаків Артем Василенко

 

 

Поділитися