Дніпро готовий до боротьби з коронавірусом

23.03.2020 09:00   -

За ініціативи міського голови Бориса Філатова міська рада виділила на боротьбу з коронавірусом на території Дніпра таку ж суму, що й Кабінет Міністрів на всю країну.

В рамках такої підготовки вже закуплені дієві засоби для обробки під’їздів – спеціальні хлорвмісні таблетки, що розчиняються в рідині та розпилюються на поверхні.

У міській раді повідомили, що у вівторок отримають 210 розбризкувачів загальною вартістю трохи більше 600 тисяч гривень, якими оброблятимуть місця загального користування. Вони будуть двох типів – бензинові та механічні.

Поки проходять бюрократичні процедури, які на жаль навіть у такій складній ситуації місцева влада має подолати, персонал комунальних підприємств вже пройшов навчання щодо користуванням бензиновими розбризкувачами. Такої техніки буде закуплено 50 одиниць і, як повідомили нам комунальники, вони є досить потужними, що скоротить час на обробку одного підїзда.

Також очікують 160 механічних розбризкувачів, що виготовлені в Німеччині та вже в дорозі в Україну. Вони є легшими ніж бензинові, тож користуватися ними можуть не тільки чоловіки.

Слід додати, що німецький виробник розуміючи, що ситуація є екстреною, проявив свою корпоративну соціальну відповідальність та сплатив експрес доставку пристроїв до нашої країни власним коштом, тож їх вартість не змінилась.

Таким чином вже цього тижня розпочнеться обробка житлових будинків та приміщень комунальних підприємств та закладів.

В першу чергу оброблятимуть будинки з найбільшою поверховістю, бо саме в таких будинках є найбільше скупчення містян. Якщо мова йде про комунальні підприємства, то першочерговими будуть лікарні, технологічні приміщення водоканалу та електротранспорту, бо саме вони мають найбільший рівень вірусної небезпеки.

Поділитися