Після того, як наприкінці вересня російська ракета знищила потужне місцеве АТП, вбивши трьох його співробітників і спаливши вщент близько 115 громадських автобусів, Дніпро зіткнувся із загрозою транспортного колапсу. Місто подолало дефіцит автобусів — отримавши машини від Києва, Вінниці, Рівненщини, а також низки приватних підприємців.
Паралельно з цим у Дніпрі працювали над створенням відокремленого комунального підрозділу автомобільних перевезень. Мер Борис Філатов наголосив: місто розпочало всю роботу з нуля, але це було необхідним кроком, що забезпечує безпечні й комфортні поїздки дніпрян.
Так майстрам ремонтних цехів електротранспорту вдалося швидко опанувати всі технічні особливості переданих автобусів. Надто враховуючи, що більшість з них однієї марки з новими тролейбусами, які Дніпро активно закуповував до початку повномасштабної війни. Швидко перекваліфікуватися змогли і деякі водії тролейбусів. Кермувальник із п’ятнадцятирічним стажем Олександр зауважує: для досвідчених водіїв це завдання не стільки складне, скільки цікаве: «Габарити я відчуваю. Це ж не з легкової пересісти. Усе достатньо просто. Тим паче — автобуси хороші, на них зручно. І ремонтна база у нас є. Роблять огляди, заміну запчастин. Усе працює».
Водночас нині підрозділ автомобільних перевезень потребує не лише більше водіїв, а й низки технічних фахівців.
«Ми розпочинали цю роботу з нуля. Користуючись нагодою, я хотів би звернутися до наших містян — до всіх мешканців Дніпра: нам потрібні робочі руки. Водії, слюсарі — люди, які допомагатимуть місту, працюватимуть на його благо і отримуватимуть гідну заробітну платню», — наголосив міський голова Дніпра Борис Філатов під час огляду ремонтних майстерень муніципального транспорту.
З приводу працевлаштування містяни, що мають відповідні кваліфікації, можуть звертатися за телефоном: (099) 001 01 35.
Читайте також: Дніпровському тролейбусу 75 років