Харківщина. Екіпажі FPV-дронів зведеного підрозділу 153-ї ОМБр філігранно знищують ворожу техніку та живу силу окупантів. Цілодобово стежать за ворогом і не дають росіянам просуватися на українській землі.
Воїни роти ударних безпілотних авіаційних комплексів зведеного підрозділу 153-ї бригади займались та набували досвіду у навчальних центрах та приватних школах.
«Вони вже мали навички, і це дуже сильно допомогло насправді. Від мене конкретно були потрібні дрони і засоби для ураження. А вже відповідний фах і те, що вони створили, — це безпосередньо команда», – розповідає командир зведеного підрозділу 153-ї ОМБр – Шериф (позивний).
Бійці розповідають, з самого початку служби було складно. Але швидко зі всім розібралися.
«Було багато технічних проблем, але ми з часом їх вирішуємо, намагаємось досягти найкращого результату, щоб знищувати противника», – каже пілот БпЛА – Артист (позивний).
Для кращого результату доводиться викладатися на всі сто.
«FPV системи – це дуже проблематичні системи, дуже багато роботи, іноді і вночі працюєш, а потім зранку літаєш», – зазначає пілот БпЛА – Азер (позивний).
Військовий вибухотехнік з позивним Механік до служби в армії працював над утилізацією боєприпасів: «У перші дні було страшнувато, а тепер все добре».
Новітні дрони змінюють хід російсько-української війни.
«Це майбутнє війни, скажемо так. Вже контактний бій буває, але це вже при штурмах, а зараз дистанційна війна. FPV-дрони зараз подавляють артилерію. Їм також треба перегруповуватися, міняти позиції часто, тому що оці «пташки» змінюють погоду», – ділиться командир РУБпАК – Монах (позивний).
Щодня екіпажі FPV-дронів знищують ворожу бронетехніку, мінометні позиції з розрахунками, укриття та бліндажі з російськими окупантами.
Читайте також: Герої серед нас: відновлення після фронту у медзакладах Дніпра