Site icon Телеканал «ДніпроTV»

На чемпіонаті України з кульової стрільби спортсмени з Дніпра вибороли 14 медалей

Спортсмени з Дніпра вибороли 14 нагород на відкритому чемпіонаті України зі спортивної стрільби. Змагання проходили у Вінниці з 11 по 18 липня. Про це повідомили на сторінці управління спорту міста Дніпра у Facebook.

Вихованці спортивної школи олімпійського резерву №1 вибороли 4 медалі в особистому заліку та 10 — у командному.

В особистому заліку дві бронзові медалі виборов Олександр Колохов: у вправі МГ-5 (стрільба з трьох положень, 50 м) та вправі МГ-9 (стрільба лежачи, 50 м). Також треті місця посіли Віолета Ликова у вправі ГП-6 (стрільба на 10 м, пневматична гвинтівка) і Поліна Колеснікова у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м).

У командному заліку у вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 10 м) Віолета Ликова, Яніна Шпилева та Марія Шейніна вибороли срібні нагороди. Бронзу здобули у вправі МГ-5 (стрільба із трьох положень, 50 м) Олександр Колохов, Андрій Колесніков (випускник школи) та Андрій Дьяков. Також бронзові медалі здобули Юлія Діденко, Олександра Парфенюк та Єлизавета Безносова — вправа МП-5 (стрільба з пістолета, 25 м), Іва Мартинов — вправа ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м).