У Дніпрі продовжують відключати водопостачання та водовідведення мешканцям, які мають великі борги. По місту загальна заборгованість жахає — 766 млн грн. Тож КП «Дніпроводаканал» вживає надзвичайних заходів.
Цього разу відключили боржників від послуг централізованого водовідведення у Шевченківському районі.
«Борг мешканців за цією адресою — понад 200 тисяч гривень. Є квартири, які не платять майже десять років. Ми неодноразово попереджали. Телефонували, але власники не йшли на контакт», — каже контролерка водного господарства державного сектору КП «Дніпроводоканал» Людмила Вишивана.
Сьогодні відключили 15 квартир у дев’ятиповерхівці.
«Бригада піднімається на дах будинку. І далі через систему внутрішньої каналізації спеціальним обладнанням перекриває вихід виключно із квартири до каналізації. Водопостачання у споживача є, а каналізація відсутня. Тому йому важкувато буде користуватися водою. Треба звернутися до нашого абонентського відділу за адресою: просп. Богдана Хмельницького, 59, сплатити частину заборгованості або всю заборгованість, чи укласти договір реструктуризації», — прокоментував начальник абонентської служби Шевченківського району КП «Дніпроводоканал» Олексій Нечуя.
Таке відключення від централізованого водовідведення у новому році — перше. «Відключення — це для нас надзвичайний захід. Тільки по Шевченківському району загальна заборгованість за воду у мешканців — 78 млн грн. За 2024 рік вона зросла на 6,7 мільйона гривень», — додав Олексій Нечуя.
Заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення продовжує зростати. З початку повномасштабного вторгнення вона збільшилась на 312 млн грн і на кінець 2024 року сягнула вже 766 млн грн.
За 2024 рік:
– 377 відключень водопостачання у приватному секторі (борг понад 5,6 млн грн);
– 88 відключень водовідведення у багатоквартирних будинках (борг понад 1,9 млн грн);
– 454 судові позови на 24,7 млн грн;
– 695 договорів реструктуризації (населення) на 12,9 млн грн.
Читайте також: Чим можна та чим заборонено годувати тварин взимку в парках та скверах Дніпра: поради та застереження