Дніпрянам продовжують нагадувати про своєчасну оплату послуги водопостачання. Якщо під час повномасштабного вторгнення побутових споживачів за борги намагаються на відключати, то з підприємствами розмова інша. Приклад – одне з таких по проспекту Богдана Хмельницького.
«Завинили 205 тисяч гривень за воду. Споживач не відповідав на наші повідомлення. Коли телефонували, казав, що немає можливості сплатити. Сьогодні перекриваємо воду та ставимо пломбу. Через тиждень-два перевіримо якість цієї пломби. Якщо зірвуть та самовільно поновлять водопостачання – виріжемо шматок труби. Власник підприємства може сплатити весь борг одразу, або ж укласти договір реструктуризації», – розповідає начальник абонентської служби Шевченківського району КП «Дніпроводоканал» Олексій Нечуя.
Щоб вода лилась з кранів дніпрян, підприємство витрачає чималі гроші на перекачування, підвищення тиску і головне – очищення.
«З такими боргами нам стає все важче робити, хоча від себе ми, працівники, робимо все можливе, щоб надавати якісні послуги водопостачання споживачам», – каже Олексій Нечуя.
Більше ніж 850 мільйонів гривень. Це борг за воду як від населення, так і від підприємств Дніпра перед КП «Дніпроводоканал».
«Населення винно 750 мільйонів, юридичні особи – 100 млн гривень. Тож нагадуємо, якщо в абонентів склались тимчасові труднощі з оплатою, вони можуть звернутись як до абонентських служб, які є в кожному районі міста, так і до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП». Там їм допоможуть укласти договір на реструктуризацію. Таким чином ви будете потроху позбуватись боргу та ще й уникнете суду. Бо якщо суд стає на наш бік, то далі ми передаємо його рішення до Державної виконавчої служби або до приватних виконавців. Вони примусово стягують борги, накладаючи арешти на кошти боржника та на все майно», – зазначив представник КП «Дніпроводоканал» Ян Майдан.
Читайте також: «Виготовляють мій протез якісно», – дніпрянин про державну програму із забезпечення засобами реабілітації