Site icon Телеканал «ДніпроTV»

Вибухи та смерті на росії: чи нормально радіти трагедіям на болотах?

Бавовна на росії, палаючий Кремль та путін у труні. Помста, про яку українці мріють за злочини скоєні окупантами на нашій землі. Чи відкривають шампанське українці, коли у русні горять дупи?

Рашисти атакують українців ледь не щодня: шахеди, ракети, артилерія. Сусіди не очікували, що відповіді будуть не менш жорстокими, та не розуміють чому мають страждати так само, як і українці.

Ще 19-ти річною студенткою Катерина поїхала на Майдан, аби стояти за європейське майбутнє України.

Після початку повномасштабного вторгнення стала ненавидіти росіян ще більше.

“Перший удар по Кримському мосту проспала забігає батько в трусах, в футболці. Каже вставай! По мосту шваркнули. Я подумала уже все згоріло. Що вони от так уже пливуть до України. Я починаю танцювати, я знімаю там кружечки наприклад в Інстаграм”, – згадує дніпрянка Катерина Шашло.

На такий контент Катерини громадяни країни-агресорки реагують відразу.

“русня мені все знесла. Всі інстаграми, фейсбук, твітер, і тік ток. Тому що це не вигідно бачити нікому. Вони цього бояться дуже сильно”.

Не зважаючи на це, Катерина продовжує висловлювати свою думку щодо ворога.

“Мені не шкода їх, ніколи не буду шкодувати за те, що хтось загинув. Їх дуже багато. 140 млн. що там переживати. Мені приємно коли вони щось отримують, якусь таку карму, можна так сказати. Коли літаки падають. Це називають петухорєз. Це дуже приємно. Вони в останній час просто суперово падають. Мені це подобається. Можна ще”. 

Такої думки дотримується і більшість дніпрян.

Та чи нормально радіти смерті інших людей? 

“Ми можемо радіти смерті ворога так, тому що це є певний успіх в будь якому разі. І я вважаю що це швидше за все реакція на позитивні події , які відбуваються в рамках збройний дій у відповідь на збройну агресію”, – пояснює психолог Євген Продан.

Тож здебільшого гарний настрій українців пов’язаний не зі смертями росіян, а вірою у те, що трагічні події в рф наближають нашу перемогу.

“Кожен з нас якби знаходився у іншій ситуації не радів би жодним трагічним подіям будь-де. Однак відповідно ми знаходимося у стані захисту від агресора. В будь-якому разі якби ми захищалися наприклад від хижака, тварини. Ми б навряд чи почувалися винними що завдали шкоду тварині, аби врятувати власне життя”, – підкреслює психолог.

Чи радіти бавовні та вибухам на росії – вибір залишається за вами. Головне – пам’ятати, що наближення нашої перемоги залежить від кожного з нас. Тож треба підтримувати українську армію, аби скоріше покласти край цій війні.

Читайте також: Зниження тиску та відсутність водопостачання: оперативна інформація від комунальників